kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-07-2013, 11:07
Bia Bia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 5
Domyślnie Gdzie zamieszkać w Lublinie?

Moja przyjaciółka będzie się przeprowadzała do Lublina za jakiś czas, szuka mieszkania (chciałaby kupić). I w związku z tym mam pytanie - gdzie warto się rozglądać za mieszkaniami w Lublinie (w sensie w której części miasta)? Czy może któraś z Was zna jakiegoś dobrego i zaufanego dewelopera z tamtych okolic?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-07-2013, 09:27
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Mam rodzinę w Lublinie i mieszkają oni przy trasie od strony Warszawy, postawili sobie domek jednorodzinny, postawili sobie na celu ekologię i zamontowali solary oraz takie pompy ciepła Gdynia. Muszę powiedzieć że na rachunkach można zaoszczędzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-07-2013, 10:44
lennka lennka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 7
Domyślnie

Z dobrych deweloperów znam Centrum Zana, a z tego co wiem to budują właśnie wieżowiec na Czechowie. Widzę, że sporo będzie tam mieszkań, nie wiem jakim metrażem Twoja przyjaciółka jest zainteresowana, ale są różnej wielkości, więc powinna tam znaleźć odpowiednie mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-07-2013, 12:29
asterka asterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaśka
Mam rodzinę w Lublinie i mieszkają oni przy trasie od strony Warszawy, postawili sobie domek jednorodzinny, postawili sobie na celu ekologię i zamontowali solary oraz takie pompy ciepła Gdynia. Muszę powiedzieć że na rachunkach można zaoszczędzić

pompy ciepła Gdynia???????

Cóż za głupia odpowiedź. Tu nie jest pytanie o pompy ciepła, ale o mieszkanie w Lublinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-09-2013, 09:05
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Na Sławinku jest bardzo ładnie i spokojnie Podoba mi się jeszcze Rogatka Warszawska ale niestety mieszkania są tam na kosmicznym poziomie.
Z tańszych i fajnych dzielnic może Czuby albo Czechów Dolny?
_____________________
Honeywell Dolphin 9900 - najlepszy kolektor danych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-12-2013, 19:59
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

A zastanawialiście się może o tym na jakie mieszkanie będzie Was stać Ciekawym rozwiązaniem jest promesa. To niepełna decyzja kredytowa co do udzielenia kredytu. Tutaj możecie sobie więcej przeczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-12-2013, 11:44
mirka mirka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 3
Domyślnie

Ja mieszkałam swojego czasu w centrum. Na ulicy czechowskiej. Jak dla mnie wszędzie było blisko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-01-2014, 15:07
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

W LBN jest masa ciekawych mieszkań. Sprawdźcie sobie przede wszystkim nowo wybudowane osiedle przy ulicy Koncertowej. Albo inaczej - kliknijcie sobie na ten link http://www.ihouse.pl/lublin/sprzedaz/mieszkanie - znajdziecie tam propozycje mieszkań z Lublina. Według mnie warto tam kupować, bo ceny są średnio 2x niższe niż w Warszawie za ten sam metraż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-05-2014, 10:10
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Zajrzyj na TargiMieszkaniowe.net - znajdziesz tam oferty deweloperów z największych polskich miast.
Wkrótce pojawią się tam też oferty projektantów wnętrz i innych firm związanych z rynkiem mieszkaniowym.
Polecam szukanie mieszkania na rynku pierwotnym ze względu na możliwość uzyskania dopłat z programu "Mieszkanie dla młodych".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-05-2014, 13:33
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

MDM fantastycznie się sprawdza, mają na prawdę korzystne oferty. Moja koleżanka korzystała z ich usług i jest bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.