kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-07-2018, 14:51
Kucharek Kucharek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 2
Domyślnie Wózek

Moja siostra spodziewa się dziecka. Postanowiłam razem z mamą złożyć się na wózek dla jej dziecka. Wstępnie ustaliłyśmy że wybierzemy coś z oferty http://lonexcompany.com/pl/wozki-dzi...oducent-lonex/ Czy wam również podobają się ich wózki?

Ostatnio edytowane przez Kucharek : 19-07-2018 o 18:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-11-2018, 09:10
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Obejrzyjcie jeszcze x-landery bo to są sprawdzone i solidne wózki które polecają użytkowniczki, mnie też przekonały takie opinie https://www.babyboom.pl/rodzina/test...pinia_mam.html i nie żałuję tego zakupu, wózek jest fantastyczny, śliczny a do tego można go kupić w modnych kolorach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-11-2018, 12:15
Rigita Rigita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Nie kojarzę tej konkretnej firmy, ale wózki mają rzeczywiście ładne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-11-2018, 18:59
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Teraz jest tyle firm, modeli tych wózków, że wcale się nie dziwię, że wybór jest tak trudny. Też miałam z tym kłopot, ale ostatecznie zdecydowałam się na ofertę sklepu https://nodik.pl/wozki-espiro-c-49,14.html i szczerze mówiąc, to nie mogłam lepiej trafić. Duży wybór, konkurencyjne ceny. Taki zakup wózka online to znacznie lepsza decyzja, niż zakup wózka stacjonarnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-11-2018, 10:15
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Hm… ja zdecydowałam się na wózek z firmy Paradise Baby. Wybrałam wózek 3w1, ponieważ zależało mi, aby za jednym razem kupić wszystkie potrzebne sprzęty i stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór. W zestawie znajduje się gondola, spacerówka i fotelik samochodowy. Co więcej, wszystkie elementy są naprawdę solidne i stabilne. Wózek jest lekki i łatwy do składania i rozkładania. W dodatku bardzo mi się podoba. Na stronie http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_3w1 znaleźć można dostępne w ofercie firmy modele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-12-2019, 11:13
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

ja mogę polecić wóżek firmy anex , mam taki i to jest wóżek bardzo funkcjonalny, łatwy w obsłudze , lekki, solidny i bezpieczny wygodny dla dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-12-2019, 15:14
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał mela85
ja mogę polecić wóżek firmy anex , mam taki i to jest wóżek bardzo funkcjonalny, łatwy w obsłudze , lekki, solidny i bezpieczny wygodny dla dziecka

Również szczerze polecam wózki marki Anex, nie dość, że są solidnie wykonane, niezwykle uzyteczne, a przy tym proste w obsłudze, to przede wszystkim bardzo bezpieczne i wygodne dla naszych pociech. Osobiście wybrałam model e/type, który jest wykonany z eko skóry, co sprawia, ze wózek wygląda bardzo stylowo i elegancko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-12-2019, 15:23
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja z doświadczenia mogę polecić anex e/type. Super jakość w przystępnej cenie. Wózek bardzo solidny i wygodny, łatwy w obsłudze. Koła zwrotne, dobra amortyzacja. Mój maluszek uwielbia w nim jeździć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-12-2019, 18:08
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Jak jest wózek to jeszcze przydatne akcesoria do wózków na ceneo.pl warto sobie wybrać. Bardzo fajne są na przykład śpiworki, różne przystawki dla starszych dzieci. Nawet uchwyt na kubek można sobie wybrać. Dużo wszystkiego, oferty wielu sklepów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-12-2019, 14:40
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Ja z doświadczenia mogę polecić anex e/type. Super jakość w przystępnej cenie. Wózek bardzo solidny i wygodny, łatwy w obsłudze. Koła zwrotne, dobra amortyzacja. Mój maluszek uwielbia w nim jeździć

Też mam anexa z tym, że model m/type I tu się zgodzę, jakość wykonania faktycznie świetna, wózek jest zgrabny, zwrotny i poręczny, wszędzie gdzie chcę bez problemu się z nim dostanę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.