kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-05-2019, 11:30
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

kinnia witaj w klubie obejrzałam ten filmik kilka razy przed operacją poza tym też wybrałam mentory, efekt jest taki, że piersi wyglądają bardzo naturalnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 27-05-2019, 20:01
Lanbena Lanbena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi tego typu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-05-2019, 13:10
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

To prawda , ale jesli wiemy do kogo sie udac z tym problemem to nie ma obaw. Owszem ja je poczatkowo mialam dopoki nie wybralam sie do kliniki w ktorej przyjmuje dr. Rykała http://chirurgiaplastycznarykala.pl Chcialam powiekszyc moj biust o jeden rozmiar i na szczescie udalo sie - po operacji praktycznie od razu doszlam do siebie i nie bylo zadnych skutkow ubocznych. Jestem mega zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 29-05-2019, 12:18
ymater's Avatar
ymater Mężczyzna ymater is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 5
Domyślnie

W zupełności się z Tobą zgadzam. Jak najbardziej masz tutaj rację.
__________________
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej niż bez celu się cofać".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 31-05-2019, 21:56
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ja myślałam, żeby w Łodzi udać się do dr Żukowskiej. Wiele dobrego słyszałam o niej i efektach jej pracy. Oprócz innych zabiegów takie powiększanie piersi też przeprowadza. Mam już wszystkie namiary, teraz tylko wystarczy się zapisać. Długo nad tym myślałam i chcę to zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 06-06-2019, 08:15
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Mentory to klasa sama w sobie. Jak już się decydujemy na taką operację i zalezy nam na naturalnym efekcie i bezpieczeństwie to bedzie to najlepszy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 13-06-2019, 11:10
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Sporo informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://eportfel24.pl/blog-konsumenc...szania-piersi/. Obecne metody są znacznie lepsze niż te sprzed lat, ale warto o tym poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 28-06-2019, 22:04
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

a ja sie zdecydowalam na powiekszenie mialam kompleks i juz nie mam, polecam, warto http://plastyczna.med.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 02-07-2019, 08:09
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja też zastanawiam się nad zabiegiem powiększania biustu. Znajoma poleciła mi lipofilling biustu, czyli powiększanie biustu przy pomocy tkanki tłuszczowej. Słyszałyście o tym zabiegu, a może same z niego korzystałyście? Jeśli tak, to bardzo proszę o jakieś informacje! Z góry dziękuję za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 02-07-2019, 15:24
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 329
Domyślnie

Ja też od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powiększeniem piersi. Odkąd udało mi się osiągnąć ładną, wysportowaną sylwetkę, wiązało się to niestety ze zmniejszeniem biustu. Gdzie w Warszawie można wykonać sobie taki zabieg powiększania piersi? Z tego co wiem, to wysokiej jakości implanty i ich profesjonalne wszczepienie oferuje Klinika chirurgiczna Timeless w Warszawie. Czy ktoś z Was miał może z tym miejscem do czynienia wcześniej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.