kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #241  
Stary 12-11-2019, 08:55
pamiec pamiec is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 66
Domyślnie

Moim zdaniem ważny jest nie tylko wygląd kuchni, ale też jej wyposażenie. Warto zainwestować w dobry sprzęt, ponieważ będzie nam służyć przez długi czas. Zauważyłam, że wiele osób wybiera obecnie patelnie z powłoką tytanową. Moim zdaniem to świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi gotować. Mama czy też babcia na pewno ucieszyłyby się z takiej patelni. Warto zapoznać się z ofertą sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #242  
Stary 12-11-2019, 10:18
lincoln.simonis's Avatar
lincoln.simonis lincoln.simonis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Patelnia na prezent?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #243  
Stary 17-12-2019, 13:41
Dora Wilk Dora Wilk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 21
Domyślnie

Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim funkcjonalne meble, ale także odpowiednio dobrane agd. To, czego będziemy często używać warto kupić dobrej jakości. Nie ma nic gorszego niż psujący się w trakcie pracy sprzęt. W sklepie Iguana znajdziecie wyłącznie solidne urządzenia np. taki toster w stylu Dolce & Gabbana https://iguanasklep.pl/pl/p/Toster-n...SF02DGEU/29244. Marka SMEG ma naprawdę piękne urządzenia, między innymi czajniki elektryczne, zobaczcie sobie na stronie sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #244  
Stary 19-12-2019, 13:50
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Ostatnio jak urządzałam kuchnię to kupowałam wiele rzeczy na https://www.leifheitsklep.pl/ Mają różne akcesoria, wszytko za jednym zamachem, nie musiałam chodzić po żadnych sklepach i szukać , wszytko przyszło bez problemu w świetnym stanie. No i ważną kwestią są też przystępne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #245  
Stary 20-12-2019, 13:15
mikkadusia mikkadusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 10
Domyślnie

ja nie wiedziałam jak urządzić naszą kuchnię dlatego nam projekt zrobił architekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #246  
Stary 02-01-2020, 15:07
muller.blanca's Avatar
muller.blanca muller.blanca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Zdjęcie, które zostało podesłane w pierwszym poście strasznie mi się podoba i o takiej właśnie kuchni marzę od kilku lat. Co sądzicie o tych nowoczesnych kuchniach z Warszawy https://kuchniewarszawa.com.pl/? Najbardziej podoba mi się kuchnia z wykorzystaniem betonu architektonicznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #247  
Stary 04-01-2020, 13:35
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Najlepiej poszperać na blogach i portalach wnętrzarskich na temat tego, co jest w danym sezonie modne. Na przykład wiele informacji ciekawych znajdziecie na stronie https://kuchnieportal.pl/. Polecam się rozejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #248  
Stary 13-01-2020, 19:04
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Można wybrać coś z oferty Solgazu (http://solgaz.eu/). Mają bardzo fajne sprzęty o dość niespotykanych funkcjach. Przykładowo ich okapy potrafią same się włączyć i wyłączyć podczas procesu gotowania lub gdy się ono zakończy. Fajne, bo nie trzeba o tym pamiętać. Podoba mi się też ich piekarnik Duo, gdzie można równocześnie piec dwie różne potrawy na różnych nastawach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #249  
Stary 14-01-2020, 18:38
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

W kuchni najważniejsza jest kuchenka, która pozwala na upichcenie czegoś szybkiego, dobrego i nietuzinkowego. Mnie w tym pomaga płyta gazowa bez płomieni GPC 4+1 Solgaz. Jest nie tylko niezawodna i bezkonkurencyjna ale i piękna w swej prostocie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #250  
Stary 20-01-2020, 09:50
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Jeśli chodzi o dodatki do kuchni, to warto pamiętać, że swego rodzaju dodatkami w kuchni są przecież naczynia i garnki, których używamy jedne z ładniejszych i bardziej estetycznych, a jednocześnie super funkcjonalnych są Patelnie Woll Concept mam je i już nie raz słyszałam pytania od gości gdzie kupiłam takie stylowe patelnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.