kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-09-2014, 11:01
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Łysienie - jak zapobiegać?

Jak można skutecznie zapobiegać łysieniu i pobudzać włosy do wzrostu, jeśli proces łysienia już się zaczął?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-09-2014, 16:36
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Widziałam w aptece jakieś specjalne preparaty, coś w stylu odżywek do włosów, ale nie wiem czy to działa.
Podobno sporą skuteczność mają takie laserowe grzebienie: http://zdrowie.genialne.eu/lysienie-...porost-wlosow/
Używa się tego jak masażera, chociaż wygląda właśnie jak grzebień. Stosuje się to kilka razy w tygodniu po 15 minut.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-09-2014, 20:35
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

czytałam gdzieś że te grzebienie są naprawdę skuteczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-10-2014, 19:55
Mobi Mobi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1
Domyślnie

mnie to bardzo włosy wypadają, muszę kmax zagęszczanie włosów robić, bo mam bardzo rzadkie włosy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-05-2015, 23:46
krys80 krys80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 11
Domyślnie

Mezoterapię też robiłem, poprawia ukrwienie skóry, ale cudów nie ma. Łysienie to HORMONY.
Jednym lekiem na łysienie jest PROPECIA - i działa dopóki się przyjmuje, po prostu hamuje wypadanie. Ja zacząłem łykać już w lieceum.
Działa tak, że zmniejsza poziom testosteronu, zwiększa estrogenu.

Lek brałem jakos 2 lata, pozniej doszedłem do wniosku, że "po co mi włosy, jak mi w przyszłości nie fiknie ) " i zaprzestałem.
Z pewnymi rzeczami trzeba się pogodzić po prostu Polecam golenie bani na łyso )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-05-2015, 01:39
kama66 kama66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jak na tego typu łysienie (androgenowe) to spróbuj Subrine Recept z wyciągiem z chmielu, najlepiej jak użyjesz z tej serii i ampułek i lotionu i szamponu (nie jest to drogie więc dasz radę) ale szampon obowiązkowo na pewno musi być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-05-2015, 23:43
barnabela barnabela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja robiłam Mezoterapię , poprawia ukrwienie skóry, ale cudów nie ma. Łysienie to HORMONY.
Jednym lekiem na łysienie jest PROPECIA - i działa dopóki się przyjmuje, po prostu hamuje wypadanie. Ja zacząłem łykać już w lieceum.
Działa tak, że zmniejsza poziom testosteronu, zwiększa estrogenu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-08-2015, 12:05
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A może jakiś zabieg w klinice chirurgii plastycznej właśnie na łysienie? Widziałam w ofercie http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/ że jest oferowana metoda leczenia na taką dolegliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-12-2015, 22:00
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wiesz teraz głośno jest o metodzie Sebola. Ponoć bardzo skuteczna i jak czytałam komentarze osób które ją stosowały to są bardzo zadowolone. Dużo informacji na ten temat znajdziesz tutaj http://www.metoda-sebola.pl/ można spróbować bo nic nie tracimy, a możemy zyskać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-03-2016, 15:04
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Mój mąż ma ogromne problemy z łysieniem plackowatym i ma z tego powodu ogromne kompleksy. Cały czas stosuje nowe kosmetyki, bardzo dużo czyta i próbuje dowiedzieć się jak z tym walczyć. Niedawno trafiłam na ta stronę https://rodzinazdrowia.pl/skora , na której znalazłam artykuł własnie o łysieniu plackowatym i dowiedziałam się, że trzeba pobudzać mikrokrążenie przy mieszkach włosowych i to może spowodować szybsze odrastanie włosów. Myślicie, że jest szansa na odrośniecie włosów, które wypadły? Ktoś z Was stosował ta metodę? Jeśli tak, to jaka była jej skuteczność?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.