kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 12-09-2018, 18:15
isijajds's Avatar
isijajds Mężczyzna isijajds is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Cześć. Mam pewien fundamentalny oraz niełatwy do rozstrzygnięcia dylemat. Mianowicie, czy ubezpieczaliście kiedyś swoje mieszkania? W necie udało mi się znaleźć nadzwyczaj dużo rankingów tego typu i trudno jest podjąć jakąś decyzję. Zastanawiam się czy takie coś byłoby ok ubezpieczenie domu (ubezpieczeniaonline.pl). Z góry wielkie dzięki za rady w tej sprawie.
__________________
Pewnych rzeczy po prostu się nie wybacza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 18-09-2018, 13:19
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Z tego co się orientuję, to bardzo przyjemną ofertę na ubezpieczanie domów i mieszkań posiada mtu24 – wiecie, ta firma związana z Hestią. Wszelkie detale polecałabym sprawdzić sobie samodzielnie, gdyż ja do tej pory mam u nich tylko ubezpieczenia komunikacyjne – niedawno wykupiłam sobie ten pakiet https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-k...pieczenie-nnw/ od następstw nieszczęśliwych wypadków. Na tej podstawie mogę jak najbardziej polecić tę firmę, bo są profesjonalni i solidni – myślę, że w kwestii ubezpieczenia mieszkania będzie nie inaczej : ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 27-09-2018, 14:11
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Może po prostu przejdź się do jakiegoś doradcy, który wyszuka Ci najlepsze oferty? oni ogólnie działają tak, że Ty mu nie płacisz, a on tam jakąś prowizję chyba pobiera z umowy czy cos. Najlepiej skontaktuj się z https://notusfinanse.pl/ubezpieczenia/ i oni Ci wszystko powiedzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 27-09-2018, 14:13
michaela29 michaela29 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 82
Domyślnie

Najlepiej nie ubezpieczać
__________________
Moja strona dla kobiet i o kobietach - diana-sport.pl, zapraszam! A jeśli kochacie aktywność fizyczną to zapraszam na plecakowiec.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 12-11-2018, 15:47
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Dobrym pomysłem jest porównać ceny polis i wybrać najkorzystniejszą z nich, wystarczy zajrzeć na https://cuk.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 13-11-2018, 12:25
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Lepiej nie ryzykować i ubezpieczyć mieszkanie a polisę można wybrać mądrze szukając w porównywarce jak Cuk.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 26-11-2018, 17:22
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Ja ostatnio świetne ubezpieczenie zdrowotne znalazłam na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne . Mają w ofercie różne ubezpieczenia różnych towarzystw ubezpieczeniowych, więc warto zapoznać się ze stroną. Mają również wiele artykułów poradnikowych, z którymi warto się zapoznać przed szukaniem odpowiedniego ubezpieczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 15-12-2018, 11:03
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Można poszukać na kalkulatorze majątkowym na stronie Cuk.pl. Do każdej polisy otrzymuje się darmowy pakiet porad prawnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 04-01-2019, 13:35
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Bardzo dobry kalkulator majątkowy jest na stronie Cuk.pl, a do każdego rocznego pakietu ubezpieczenia dostaniesz pakiet pomocy prawnej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 04-01-2019, 20:15
BreaDLoVeR Mężczyzna BreaDLoVeR is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja tam w sumie nie ubezpieczałem jeszcze nigdy domu. Po co?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.