kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2018, 09:45
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie Jak skutecznie rzucić palenie ?

Chcę rzucić palenie. Już raz mi się udało nie palić ok miesiąc, rzucałam z dnia na dzień, potem wróciłam do papierosów i znowu próbowałam rzucić, kupiłam tabex bo znajoma mi poleciła, że te tabletki tłumią głód nikotynowy. Wiem, że nie chcę palić, wiem, że fajnie było być niepalącym, jednak brak mi silnej woli. Ciężko jest, póki co dalej walczę, mówiąc sobie że palenie szkodzi zdrowiu, że jakie są paskudne choroby palaczy. Jak radziliście sobie podczas rzucenia palenia ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-04-2020, 20:10
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Jest ciezko ale da sie. Ja bralam recigar bo bez wspomagania nie dałam rady odstawić fajek. Z reguły przez dwa, trzy dni nie paliłam i na nowow. Podczas brania recigaru nie miałąm ochoty na papierosy i tak sie odzwyaczaiłam. Ta kuracja trwa miesiac wiec w miesiac mozna oduczyć sie palenia. Mi tabletki pomogły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-05-2020, 21:45
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Jeśli faktycznie ktoś bardzo chce rzucić palenie to na pewno przy silnej motywacji sam jest w stanie to zrobić. Ja również palę, ale shishę którą kupiłam w https://cy-buch.pl/kategoria/shishe/ i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, że ją mam. Tym bardziej, że nie uzależnię się od tego palenia i zawsze jest to świetna sprawa jeśli chodzi o miłe spędzenie czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-06-2020, 22:18
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

U mnie też sprawdził się recigar. Od poczatki jak tylko zaczełam go brac to nie miałam ochoty na papierosy. Ogólnie z recigarem bardzo łatwo przyszło mi odstawienie fajek. Mega plus jest taki, że cała kuracja trwa miesiąc wiec naprawdę szybko idzie wyjśc z nałogu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-06-2020, 17:36
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

U mnie sprawdziłą się metoda z elektronicznym papierosem. Kupiłam cały zastaw na https://cloudshop.pl/ i stopniowo zmniejszałam dawki nikotyny. Na początku było ciężko, ale potem już gładko. Teraz nadal palę elektrasa, ale tylko zerówki - lubię bawić się dymem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.