kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 13-05-2020, 15:57
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Naprawdę super w tej sytuacji może sprawdzić się stosowanie aloesu i miodu Poczytaj sobie jakie są właściwości miodu i aloesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 14-05-2020, 16:20
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Mi się trądzik pojawił ni z tego ni z owego już w dorosłym życiu, gdzie wcześniej cerę miałam w porządku i nic się nie działo, dermatolog mi przepisał do smarowania i mycia kosmetyki a do lykania normatabs, polecany jest ten suplement właśnie przy cerze trądzikowej. Udało się sytuację opanować i na razie cera doszła do normy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 18-05-2020, 09:39
Ann53 Ann53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 13
Domyślnie Srebro koloidalne alter medica

Mi na problem z trądzikiem bardzo pomogło srebro koloidalne alter medica. Myślę, że będzie dobrym rozwiązaniem na problemy skórne Twojej córki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 20-05-2020, 10:58
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Jeżeli zwykłe leki nie dają żadnych efektów to może czas pomyśleć o lekach recepturowych? Dobry dermatolog z pewnością Ci je zapisze, a jeśli chodzi o realizację recepty to śmiało możesz wybrać się do apteki DOZ - oni się w tym specjalizują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 29-05-2020, 10:12
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

a co z suplementami z olejem z wiesiołka? Stosowałyście? Dobre opinie słyszałam o estrovicie skin i się zastanawiam czy nie kupić, znacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 02-06-2020, 21:38
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Moja siostra strasznie się męczyła z takim trądzikiem. miała kompleksy, na imprezy nie chciała chodzić; jak ją chciałam wyciągnąć gdzieś to w odpowiedzi słyszałam - "nie, zobacz jak ja wyglądam". Próbowała różnych rzeczy, kosmetyków, maseczek a i to tak nic nie pomagało. Gdzieś wyczytała, że skutecznie antykoncepcja sobie radzi z tego typu problemem. Nawet się nie zastanawiała. Po wizycie u ginekologa była zdecydowana. Oczywiście wywiad, badania ale dostała potem tabletki belara. Nie od razu, ale z miesiąca na miesiąc ma coraz ładniejszą cerę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 02-06-2020, 23:29
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Witam, co sądzicie o wyborze specjalisty przez internet? Chętnie poznam Wasze opinie na temat tego serwisu,ktory polecila mi kolezanka https://mediccentre.pl/ Co sądzicie? Zalezy mi na tym,aby zainwestowac w skore i jej leczneie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 13-06-2020, 16:39
schroeder.boyd schroeder.boyd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Nie można stosować produktów wysuszających, nawet z trądzikiem skórę trzeba nawilżać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 30-06-2020, 08:05
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

To prawda. Dlatego przy skórze zarówno przesuszonej, jak i problematycznej, warto wziąć pod uwagę stosowanie kosmetyków konopnych. Duży ich wybór znajdziemy na https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 . Co ważne, mają one bardzo przyjazny skład, doskonale nawilżają jak i odżywiają skórę, a jednocześnie działają przeciwbakteryjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 01-07-2020, 10:24
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

W takim przypadku, najlepiej udac się do doświadczonego dermatologa w Panoramie Radzymin, chodzę własnie tam i ten dermatolog naprawdę bardzo mi pomógł już w za pierwszym razem, postawił odpowiednią diagnoze i szybkie leczenie - tak, ze po tradziku nie było ani sladu do 3 miesiecy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.