kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-05-2015, 12:04
Carolajn Carolajn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Na ferie zależy u mnie które Jeśli przerwa jest zimowa czyli te krótkie ferie 2 tygodniowe to je wysyłam właśnie w góry, wybieram im miejscowość na taką kolonię sportową czyli Zakopane albo Karpacz. Jeśli już jest lato to wysyłam dzieciaków właśnie nad morze na kolonię 2 tygodniową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-12-2015, 18:16
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja myślę o feriach w Jastrzębiej Górze. Z tego co widziałam na http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobyt...ie-zimowe-2016 nad morzem można się naprawdę świetnie bawić nie tylko latem!
Zajęć dla dzieci jest całe mnóstwo więc na pewno nie będą się nudzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-10-2016, 15:01
toma001 Mężczyzna toma001 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 24
Domyślnie

Wyjeżdżamy na ferie całą rodziną na narty do Włoch. Polecam to samo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-11-2016, 22:08
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Moje póki co same nigdzie nie pojadą. Zabieramy je ze sobą w góry Mąż trafił wczoraj na hotel nosalowy dwór z basenem i chyba tam się zatrzymamy na kilka dni w styczniu. Mieliśmy nigdzie nie jechać ale stwierdziliśmy, ze nie ma co sobie żałować wyjazdów. Siedzenie w domu tylko będzie nas dobijać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-01-2017, 10:27
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

A nie pomyślałyście aby wysłać dzieci nad morze? Ferie nad morzem wcale nie musza być nudne. W Primaverze w Jastrzębiej Górze czeka na dzieci wiele atrakcji. Szczegółowy program można zobaczyć na stronie http://www.primaveraspa.pl/cennik-pa...ie-nad-morzem/ . W ośrodku przygotowano mnóstwo atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Niech Twoje dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę tej zimy! Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-01-2017, 12:59
endos endos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 1
Domyślnie

nasze dzieciaki w tamtym roku wybrały sobie takie profesjonalne wyjazdy narciarskie organizowane przez biuro podróży dla aktywnych my z mężem zgodziliśmy się, bo znamy to biuro i wiemy, że zawsze są świetnie zorganizowani i pilnują szczegółów dzieciaki pojechały wówczas na cały tydzień, miały wszystko zapewnione, były zaopiekowane, uczyły się jazdy na nartach i nie tylko a także zwiedzały okolice i naprawdę świetnie się bawiły w tym roku co prawda mamy inne plany na ferie bo sytuacja nas zmusiła do tego aby jechać do dziadków aleee myślę, że w wakacje skorzystamy z ofert chociażby na nurkowanie czy inne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-01-2017, 18:21
Tomek W Mężczyzna Tomek W is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 1
Domyślnie

Poszukując fajnej alternatywy na zimowe ferie, postanowiliśmy wyjechać wraz z żoną i dziećmi tym razem nie w góry a nad morze. Będzie to miejscowość miedzyzdroje blisko morza znajdują się przepiękne pokoje z widokiem właśnie na morze. W tej części roku, morze wygląda znacznie ciekawiej niż latem, ze względu na śnieg zalegający na plaży.
Widok przepiękny, spacery to sama przyjemność, ze względu na niesamowite pustki jakie są w tym czasie na plażach. Polecam serdecznie wypad nie w góry a nad morze właśnie.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-04-2017, 14:39
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja zastanawiam się czy nie wysłać swojego syna na obóz językowy do Londynu. Dużo informacji znalazłam na stronie http://www.e-marketing24.pl/kurs-jez...kiej-brytanii/ Przede wszystkim wyjazd językowy, będzie trwał około dwa tygodnie, to bardzo dobra szansa na rozmowę z ludźmi z całego świata. Dzieci nie będą rozwawiać wyłącznie z native speakerami, ale także z uczniami z różnych zakątków Europy czy Azji. Najważniejsza na takich wyjazdach jest edukacja i to, że tak naprawdę dziecko nie będziemy się czuło jak w szkole.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-05-2017, 15:11
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Ferie

To zależy na jakie ferie. Jeśli zimowe, to mam mniejszy dylemat, bo rodzice mojego męża mieszkają blisko gór i zazwyczaj mój Michał trafia tam w okresie zimowym. Nie ma z tym problemu, bo jest bardzo blisko związany z dziadkami. Zazwyczaj wówczas spędzają kilka dni w Zakopanem, czasem też pojadą do Krakowa i jakoś dwa tygodnie ferii zlecą. Gorzej jest w lecie, ale od dwóch lat wysyłam wówczas Michała na kolonie. Wcześniej spędzał wakacje u moich rodziców na wsi, więc przyzwyczaił się do rozłąki z rodzicami. W zeszłym roku wysłałam go do Szklarskiej Poręby, więc znowu w góry. W tym roku zamierzam go wysłać do Łeby, czyli w zupełnie innym kierunku. Jakby któraś z koleżanek była zainteresowana, to polecam tego organizatora kolonii dla dzieci - https://www.atas.pl/. To firma, która organizuje dziecięce i młodzieżowe kolonie od kilku lat ma ma wyrobioną pozycję na rynku. Jak za pierwszym razem wysyłałam Michała na organizowany przez nich obóz i miałam sporo pytań, to nie zbywali mnie, ale spokojnie i rzeczowo odpowiadali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-05-2017, 15:12
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

polecam ten hotel http://willamajerczyk.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.