kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-11-2019, 09:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie Karmienie piersia

Kochane, karmienie piersią to bardzo ważny element zycia , każdej kobiety, pamiętajcie ,ze przez karmienie piersią tworzymy mocną więź ze swoim maluszkiem https://www.philips.pl/c-m-mo/poradn...mienia-piersia dlatego polecam zakupić najlepszej jakości laktatory ! pamiętajcie , trzeba zadbac o siebie i o dziecko!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-11-2019, 10:43
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Kobiety karmiące piersią powinny szczególnie dbać o swój biust. Na rynku jest sporo propozycji. Bielizna dedykowana matkom karmiącym jest wykonana z najlepszych tkanin i ze szczególną starannością, by zapewnić komfort noszenia i użytkowania. Ostatnio tutaj https://www.biustonoszedokarmienia.p...y-do-karmienia przeglądałam ofertę takiej bielizny. Myślę, że koszulki w okresie zimowym mogą być potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-11-2019, 11:01
marysia99 marysia99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo ważny jest też wybór odpowiedniej bielizny. Jeżeli szukacie czegoś dla siebie, to może zerknijcie tutaj https://www.gaia.com.pl/lp/blog/2019/03/20/2349/ i poczytajcie na temat bielizny? Wcale nie tak łatwo jest wybrać odpowiedni rozmiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-01-2020, 08:29
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja piersią nie karmię bo nie jestem tego fanką, wolę dziecku podać mleko modyfikowane. Na początku wybrałam Bebilon Prosyneo HA, można je zakupić bez problemu w aptekach sieci DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-02-2020, 11:40
zosiavis zosiavis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-02-2020, 10:00
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Karmienie piersią to chyba najlepsza możliwa opcja jeśli chodzi o karmienie noworodka jednak czasem kobiety rezygnują z tego z różnych przyczyn. Ja np po porodzie miałam bardzo wysokie ciśnienie i musiałam brać leki więc karmienie było niewskazane, dlatego przeszłam na mleko modyfikowane. Mały na szczęście dobrze je tolerował więc nie mieliśmy żadnych problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-02-2020, 13:31
elmore.towne's Avatar
elmore.towne elmore.towne is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja również czytam wiele poradników w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-03-2020, 06:24
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja też karmiłam piersią przez pół roku i miło wspominam tamten czas. Gdybyś chciała odciągać pokarm to polecam laktatory z https://www.lansinoh.pl/ Są wykonane z wysokiej jakosci materiałów, solidne i wygodne. Poza tym ceny są bardzo atrakcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-03-2020, 12:32
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Karmienie piersiom jest naprawdę wspaniałą sprawą. Kocham to robić i patrzeć jak moje dziecko rośnie w siłę.
_________________________
Prace magisterskie z politologii -Toruń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-03-2020, 23:25
adamuska adamuska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 17
Domyślnie

Dokładnie! wychodzę z tego samego założenia, ze karmiąc piersią tworzymy ta więź, w końcu jesteśmy ssakami
Wiele kobie boi się wlasnie karmienia.. chodzi im o obwisłe później piersi lub pogryzione i popękane brodawki sutkowe gdy maluch zaczyna ząbkować....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.