kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-06-2017, 09:17
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie Jaką wybrać najtańszą chwilówkę na dowód? Macie jakiś namiar na dobrą firmę pożyczkow

Potrzebuję na szybko pieniędzy. Muszę koniecznie iść z córką do lekarza-specjalisy, a niestety, nie mam czasu, by czekac na wizytę w publicznym ośrodku. Nie mam też obecnie własnych wolnych środków (ciężki miesiąc za mną). Pomyślałam więc, że najlepiej będzie wziąć w jakiejś firmie kredytowej pożyczkę. Jednak wiem, że to dosyć ryzykowne posunięcie. Dlatego zwracam się do Was o prośbę, czy możecie polecić jakąś firmę, którą udziela chwilówek? Zależy mi na tym, żeby spłata kredytu była jak najtańsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-06-2017, 14:13
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

Patrz, ale znasz ryzyko i mimo wszystko chcesz pożyczyć. Pomyśl, czy naprawdę warto. Przecież już niejedna jest znana historia takich osób, które zwracaly się o chwilówkę, a później były zlicytowane, bo odsetki ich zżerały. Ja na Twoim miejscu w ogóle bym w to nie brnął, tylko nie wiem… już od kilkorga znajomych wolałbym pożyczyć i im zwracać sukcesywnie. Tu cię przynajmniej żadne kruczki prawne nie dopadną, a też nie myślę, żeby Ci proccenty naliczali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-06-2017, 08:27
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie

Kolego, ale czy Ty przeczytałeś, o co chodzi? Dziewczyna nie rozpisuje się,a le ewidentnie tu nie chodzi o jakąś zachciankę w typie wyjazd, kupno jakiegoś sprzętu czy cokolwiek, tylko chodzi o zdrowie jej dziecka. Może po prostu też nie ma takich znajomych, jak Ty, od których mogłaby pożyczyć… Niektórzy to są tacy nadęci i myślą, że ich rozwiazania są uniwersalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-06-2017, 14:41
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

Trudno się z koleżanką nie zgodzić. W końcu bywają różne historie w życiu. A posłuchaj, ile w ogóle musisz pozyczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-06-2017, 08:37
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie

Dzięki za wyrozumiałość. Jak przeczytałam pierwszą odpowiedź, to powiem, że przez chwilę zwątpiłam… Ale w końcu zdrowie dziecka jest najważniejsze i nawet jeśli miałabym po prostu w przyszłym miesiącu nieco zacisnąć pasa, to teraz potrzebuję tych pieniędzy. A chodzi o mniej więcej 1000-1500 złotych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-06-2017, 10:44
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pożyczka

Cóż, jeśli mogłabym coś doradzić, to moim zdaniem nie warto babrać się w chwilówki. Jeśli musisz pożyczyć pieniądze (a widać z postu że tak), to pójdź do banku i weź klasyczny kredyt gotówkowy. Bank nie pyta, na co idą pożyczone pieniądze, a potem możesz spokojnie go spłacać, bez nerwów towarzyszących spłacie chwilówek. Ja ostatnio wzięłam kredyt w santander banku - https://www.santanderconsumer.pl/kre...towkowy,1.html i teraz spokojnie spłacam zadłużenie. Myślę, że jeśli masz stabilne dochody, to bank nie powinien mieć problemów z przyznaniem kredytu, a decyzja powinna być podjęta dosyć szybko. Tyle ode mnie i życzę Ci, koleżanko, powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-06-2017, 14:02
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

No to jeszcze nie jest jakaś zawrotna suma, ale wiadomo… jeśli jest szansa, że dzięki temu dziecko będzie odpowiednio leczone, to warto. Natomiast wiem, że najtańsze chwilówki i bez oprocentowania do 1500 złotych można wziąć za sprawą firmy www.latwykredyt.pl Zobacz sobie na ich stronę, co oferują. Masz tam też przedstawiony przykład nieuzupełnionej umowy, więc możesz sobie prześledzić, jakie obowiązki prawne na Tobie ciążą i jakie masz uprawnienia. Warto się z tym zapoznać, nim podejmiesz dalsze kroki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-06-2017, 17:33
titomarcus titomarcus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1
Domyślnie

Absolutnie nie polecam żadnych chwilówek. Tylko się na tym przejedziesz i potem będziesz miał problemy :/.
__________________
http://2l.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-06-2017, 10:02
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie

Oni tutaj w ogóle wymagają jakiejś rejestracji, jak ja mam to zrobić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-06-2017, 12:06
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

A to akurat bardzo proste, całą procedurę rejestracji masz opisaną na stronie https://www.latwykredyt.pl/pl/client/howtorequestloan i jest ona w sumie w trzech krokach chyba. Ważne jest to, żebyś wysłała jeden grosz na ich konto, w zależności od tego w jakim banku masz swoje, to musisz wybrać odpowiedni numer. To jest proces weryfikacyjny, dzięki któremu wiedzą, że to konto jest Twoje. I to ważne! To musi być Twoje konto (a nie np. męża), bo inaczej nie przejdziesz przez proces rejestracji (ściślej mówiąc, konto bankowe musi należeć do wnioskodawcy).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.