kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-01-2020, 18:48
tassel tassel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie Ekologiczne zakupy

Jestem miłośniczką ekologii i staram się już od dwóch lat żyć w zgodzie z naturą. Korzystam przede wszystkim ze sklepów ze zdrową żywnością i nieprzetworzonymi produktami prosto od rolników (mam to szczęście, że mieszkam w miejscowości, gdzie jest spora giełda rolno-towarowa). Dotychczas korzystałam z toreb materiałowych, do których wrzucałam zakupy, jednak mają one okrutną wadę: szybko się brudzą i zostaje w nich często przykry zapach (zbyt częste pranie z kolei osłabia materiał i przede wszystkim zostawia zapach mydła, co eliminuje automatycznie torbę z używania jej przy pakowaniu spożywki). Pomyślałam o używaniu toreb papierowych, tutaj mają bardzo ładne wzornictwo https://drukarniatoreb.pl/. Uważacie to za dobry pomysł? Szybciej się zużywają, ale są też bardzo eko. A o to w tym chodzi.

Ostatnio edytowane przez tassel : 01-02-2020 o 13:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-10-2021, 02:00
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

podawajcie warte uwagi internetowe sklepy ekologiczne, tez chcę się przestawić na bycie eko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2021, 15:54
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Ekologiczne zakupy owszem są dość dobrym rozwiązaniem. Ale nie każdy lubi takie ekologiczne jedzenie. Ale coraz częściej i chętniej robimy zakupy online. A odkąd znalazłam taki portal jak net-pocket to wiem w jakich sklepach można dostać jak najwięcej takich punktów cashback. Także ja z samej ciekawości ściągnę sobie taką aplikację aby się co do tego przekonać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-10-2021, 09:06
Psotka Psotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 16
Domyślnie

zakupy eco - to zakupy z pełną świadomością. Często przy zakupach ludzie wrzucają każdy owoc czy warzywo w inny woreczek foliowy - a wystarczy zakupić takie wielorazowego użytku - ja swoje kupiłam w Carrefour i uważam, że jakość ich warzyw i owoców jest bardzo dobra poza tym mają spory asortyment produktów bio i eco
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-07-2022, 14:26
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 249
Domyślnie

Teraz dużo firm już o to dba, by żyć ekologicznie. Polecam też na przykład takie woreczki - https://www.natura.slupsk.pl/woreczki-materialowe przydatne no i super jeśli chodzi na sposób na reklamę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.