kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-09-2017, 14:31
Honeno Honeno is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 2
Domyślnie

Uważam, że jeśli czujesz sie niekomfortowo to warto zainwestować w implanty. Mimo wszystko jednak, zanim to zrobisz warto udać się na przykłąd na taką http://www.medykdent.pl/konsultacje-...iczne-wroclaw/ konsultację. Jeśli masz niedaleko do Wrocławia, to bardzo polecam Ci taka wizytę, ponieważ możesz na niej poznać wiele odpowiedzi na swoje pytania!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-10-2017, 21:53
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Czasami implanty zębowe to jedyna rada na uzupełnienie braków zębowych... Metoda polega na wszczepieniu w kość śroby z tytanu i później nabudowaniu na niej pracy protetycznej. Oczywiście trzeba się oddać w ręce dobrego specjalisty np. http://www.dental4you.pl/Implanty_zebow.php , bo to bardzo precyzyjny zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-10-2017, 11:22
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

A ja dopiero niedawno tak naprawdę dowiedziałam się co to są implanty zębów i jak i kiedy się je wykonuje i kto powinien się na nie zdecydować, to bardzo ciekawe informacje dla osób które chciałyby mieć olśniewający uśmiech.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-01-2018, 11:37
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Z własnego doświadczenia nie powiem, bo nie mam, ale wiem mniej więcej jak to wszystko wygląda, bo mój mąż je posiada. Zdecydował się na nie, ponieważ nie miał 3 zębów. Widać różnicę, a mąż jest bardzo zadowolony i poleca. Byłam razem z nim, gdy miał robione zęby. Wspólnie wybraliśmy Villa Dentica u nas w Krakowie. Bardzo fajna obsługa i dobra jakość usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-03-2018, 11:58
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Dziwne trochę to pytanie czy warto mieć implanty. Jeśli masz zęby zdrowe to wiadomo, że nie wymienisz na implanty ale jak masz braki w uzębieniu i to jeszcze w widocznym miejscu to implanty zębów sa doskonałym rozwiązaniem. Ja kilka lat temu ułamałam sobie jedynkę górną, mój dentysta zrobił mi atrapę i tak chodziłam kilka lat dopóki nie wypadła. Teraz właśnie jestem w trakcie wstawiania implantu, w końcu będę miała porządnego zęba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-03-2018, 14:36
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Polecam wybrać się do dobrego dentysty, który chętnie doradzi i powie coś więcej na ten temat. Zachęcam do odwiedzenia strony http://www.orthovision.pl/ - to świetne Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne, które znajduje się w Warszawie. Myślę, że będziecie zadowoleni z tej wizyty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-03-2018, 18:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Czy warto? Czasami po prostu trzeba... Jeżeli chodzi o Warszawę, to z pełnym przekonaniem mogę Wam polecić Hippolit. O samej usłudze przeczytacie na stronie http://hippolit.pl/oferta-uslug-stom...ie-protetyczne Ja byłem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-03-2018, 17:39
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Jeżeli kogoś stać no na pewno warto.Tylko najlepiej znaleźć faktycznie dobrego stomatologa. No i oczywiście zrobić tomograf 3D zębów. Moja kuzynka taki robiła,właśnie przed zdecydowaniem się na implanty. Robiła to w Warszawie na Saskiej Kępie w Pracowni Radiologii Stomatologicznej "Diagdent"i jest bardzo zadowolona. Lekarz dentysta który nie ma takiego sprzętu i tak was skieruje na takie badanie.Więc jeżeli już się decydujecie na implanty to warto przedtem pomyśleć o takiej pracowni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-03-2018, 19:40
cybergirl cybergirl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 5
Domyślnie

A dlaczego by miało nie być warto? Jeżeli tylko możemy u siebie zauważyć jakikolwiek defekt, to implanty są jak najbardziej wartą rozważenia opcją. Niezależenie, czy chodzi o takie części ciała jak zęby, czy tęczówka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-04-2018, 18:26
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Dla niektórych osób implanty są wybawieniem. Znam osoby które bardzo dbają o zęby a i tak mają je bardzo słabe a w ostateczności je tracą. Jak są możliwości to trzeba z nich korzystać. Jeśli chodzi o implanty to tutaj https://www.borczyk.pl/gabinet-stoma...mplanty-zebow/ jest znana klinika. Na pewno zrobią pełen przegląd zanim cokolwiek zadecydują. Zawsze musi być wizyta wprowadzająca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.