kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 10-11-2017, 22:07
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Bardzo fajnym pomysłem na prezent dla synka jest przytulanka. Mój maluch uwielbia pluszaki. Ostatnio upatrzył sobie pluszowe pieski z galeria bukowski na Siennej w Krakowie. Byliśmy na spacerze w okolicach rynku i mały upolował sklep z misiami. To świetne, ręcznie robione przytulanki, misie itp. Pluszaki wykonane sa z najwyższej jakości materiałów, które mają atest i nadają się nawet dla najmłodszych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 13-11-2017, 13:03
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Mój to jest bardzo monotonny, ale to i może dobrze dla mnie i dla rodziny Tylko bawi się samochodami, koparkami i motorami. Ma nawet taka fajna mate na podłodze. Jednak na Mikołaja coś innego chcemy mu kupić, ale nie wiem jeszcze co. Na pewno jednak zamówimy specjalne wideo ze stronki listymikolaja.pl. Zobaczcie sobie ich przykładowe filmiki, są super, szczególnie dla małych dzieci. Mikołaj w nich zwraca się po imieniu do waszego dziecka. Również tam wgrywacie zdjęcia dzieci więc wygląda to jakby mikołaj rzeczywiście istniał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-11-2017, 16:43
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

ja bym tak na prezencie się nie skupiała tylko bardziej zadbała o organizację uroczystości. Na pewno dziecko się ucieszy jak wszędzie bedzie kolorowo dzięki balonom i serpentynom. A talerzyki i kubki z wizerunkiem jego ulubionego bohatera z bajki. Koniecznie wejdź na https://godanparty.pl/ i poszukaj takich fajnych elementów dekoracyjnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-11-2017, 16:58
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie Łóżeczko dla maluszka

Witam! Dziewczyny poradźcie mi jakie łóżeczko dla maluszka wybrać, jakie jest najlepsze ? Wypatrzyłam bardzo fajne tutaj https://www.megasmyk.pl/ i zastanawiam się nad zakupem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 20-11-2017, 08:52
uwalik uwalik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 5
Domyślnie

Świetne prezenty, sam będę musiał pomyśleć o którymś z nich na urodziny dla mojego urwisa : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 20-11-2017, 11:19
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

A może właśnie jakieś wyjście dla dziecka jako prezent? Aquapark, wesołe miasteczko?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-02-2018, 12:22
AgataNow AgataNow is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 120
Domyślnie

Dla dziecka w tym wieku idealne będą Aqua Dragons: https://gonzotoys-sklep.pl/glowna/15...015413068.html Są to jajka z których wylęgną małe stworzonka zwane morskimi smokami. Aby tak się stało wystarczy umieścić je w wodzie. Zestaw zawiera akwarium przypominające asteroidę gdzie się tego dokonuje. Dziecko musi opiekować się tymi żyjątkami, dokarmiać a także może codziennie obserwować ich rozwój i podziwiać je przez powiększającą pokrywę. W dodatku w wersji deluxe ma ona podświetlenie Led, dzięki któremu całość wygląda po prostu kosmicznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-03-2018, 13:56
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Dla chłopca to chyba najlepsze klocki, pojazdy, albo jakieś figurki, ale to zależy od nastawienia i upodobań dziecka. Można poszukać wśród pojazdów na radio: https://www.urwis.pl/pojazdy/pojazdy...radio-jezdzace chłopcy i w ogóle dzieci uwielbiają tego typu zabawki niezależnie chyba od wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-03-2018, 15:15
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Ciekawe opcje zabawek z tematu motoryzacji widziałam u nich https://sklep.porsche.pl chyba każdy lubi tego typu gadżety. Jakiś taki oryginalny model samochodu czy chodzik danej marki powinien się sprawdzić, warto robić praktyczne prezenty ale z głową, aby skupiało w sobie wszystkie dobre,przydatne cechy prezentu.

Ostatnio edytowane przez reksio78 : 03-04-2018 o 23:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 12-04-2018, 12:06
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszy prezent dla malucha to zorganizowanie mu mini przyjęcia, zaproszenie rodziny i spędzenie miło czasu. Dziecko kończy roczek tylko raz, dlatego warto zamówić słodki tort, zawiesić dekoracje urodzinowe i poświecenie maluchowi całej swojej uwagi. Mamy takie czasy, że często trudno znaleźć dłuższą chwilę dla rodziny, a tak nie powinno być.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.