kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Wydarzenia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-04-2018, 20:46
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Z pewnością inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne, jednakże wymaga niemałych nakładów inwestycyjnych. Tymczasem inwestować można kwoty o wiele mniejsze. Ciekawą formą inwestycji są fundusze inwestycyjne, które są stosunkowo bezpieczne. Istnieją nawet specjalne platformy, które umożliwiają inwestowanie w nie. Jest nią chociażby http://www.viennalife.pl/strefa-inwe...orma-funduszy/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-04-2018, 23:44
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Ja właśnie jestem w trakcie budowy własnej nieruchomości. Idzie nawet dość sprawnie. Bardzo mi to ułatwiła wizyta firmy http://www.unicon-termo.pl/h/b/czy-t...-naszego-zycia , która doradziła mi co dokładnie powinnam zrobić i jaką instalację grzewczą należy założyć. Bardzo mi się te rady przydały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-05-2018, 10:20
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Ja bym się budowy nie podjęła, za duże wyzwanie dla mnie, ogólnie mieszkanie w domu też mi nie pasuje, prędzej wybrałabym mieszkanie np na osiedlu Warszawa przy al. Jerozolimskich, nawet pod wynajem można śmiało tam kupić bo lokalizacja jest atrakcyjna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-05-2018, 16:13
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Budowa to ciężki kawałek chleba. Poza tym w Warszawie nie ma szans na dobrą lokalizację w przyzwoitej cenie. Lepiej zdecydować się na mieszkanie i w tej kwestii pomoże pośrednik Eugeniusz Jaworski. Współpracowałam z nim przy okazji poszukiwania swojego pierwszego lokum i bardzo dobrze to wspominam. Sympatyczny, a co najważniejsze profesjonalny. Łapcie telefon 603 195 624
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-05-2018, 20:39
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Aktualnie planuję zakup jakiejś nieruchomości w nowym mieście i bardzo zainteresowała mnie oferta jaką przedstawia Deweloper Opole Atlantis. Ktoś z was widział może na żywo ich realizacje i może mi powiedzieć o nich coś więcej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-10-2018, 10:42
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Uważam, że nieruchomości to jedna z najbardziej bezpiecznych i stosunkowo opłacalnych inwestycji pod warunkiem, iż posiada się wystarczająca wiedzę oraz doświadczenie związane z tego typu zagadnieniem. Myślę, że najlepiej jest wynajmować posiadane nieruchomości, a nie ich sprzedawanie z zyskiem. Dzięki wynajęciu nieruchomości można otrzymywać stały pasywny dochód, dzięki któremu będziesz miał środki na kolejne inwestycje, a przy tym będziesz w dalszym ciągu właścicielem nieruchomości. Dla zainteresowanych tego typu formą inwestowania polecam wziąć udział w targach poświęconych branży nieruchomości - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/, które odbędą się już za kilka dni, a konkretnie 6 i 7 października.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-10-2018, 13:27
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Temat nieruchomości jest dosyć częsty, a ludzie z tego co widać chętnie się decydują na zakup czy sprzedaż, ze względu na opłacalność i jako formę inwestycji. W ten sposób można choćby spróbować zainwestować w lokal użytkowy: http://biznes-time.pl/jak-sprzedac-l...sprzedajacych/, który w teorii powinien przynosić niezłe zyski. Ludzie sprzedają je z różnych powodów i można to też wykorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-10-2018, 11:15
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Jeśli chodzi o nieruchomości to Pani Joanna z tego biura nieruchomości https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ jest niezawodna, operatywna i bardzo skuteczna, i to niezależnie od tego czy szukasz czy sprzedajesz nieruchomość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-10-2018, 12:00
Ewelinka Ewelinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał norka
Budowa to ciężki kawałek chleba. Poza tym w Warszawie nie ma szans na dobrą lokalizację w przyzwoitej cenie. Lepiej zdecydować się na mieszkanie i w tej kwestii pomoże pośrednik Eugeniusz Jaworski. Współpracowałam z nim przy okazji poszukiwania swojego pierwszego lokum i bardzo dobrze to wspominam. Sympatyczny, a co najważniejsze profesjonalny. Łapcie telefon 603 195 624

To prawda, dzialka w fajnej okolicy, budowa, wykonczeniowka, wszystko razem, do tego nerwy, ogrom pieniędzy i poswiecenia, my tez zdecydowaliśmy się na mieszkanie na woli bo to była dla nas wygodmniejsza opcja i tak na prawde polnord zrobi większość za nas, zostanie urzadzic wszystko po swojemu. Miałam do nich male obiekcje, ale ta czesc która jest już wybudowana wpadla mi w oko i na razie nie mam zarzutow, zobaczymy co będzie później
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-11-2018, 22:49
gabriella23 gabriella23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jak chcesz wprowadzić się do wspólnoty mieszkaniowej, to najpierw sprawdź kto nią zarządza Moją wspólnotą zarządza https://www.nordhome.com.pl/ i muszę przyznać, że to właśnie dzięki nim tak dobrze mi się tam mieszka! To prawdziwi fachowcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.