![]() |
||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
|
|||
|
#1
|
|||
|
|||
|
Kazdy na weselu chce mieć dobrego fotografa by później zdjęcia ślicznie wyglądały i by było co wspominać. Jak tylko podczas poszukiwań takiego fotografa znaleźć. Widziałam kilka opcji i tutaj inre - fotografia ślubna trójmiasto znalazłam ciekawą ofertę. Czym kierować się przy wyborze fotografa.
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Wcale nie tak łatwo o dobrego fotografa. To trudny zawód i wymaga on wielu lat treningu!
--- bloczki betonowe |
|
#4
|
|||
|
|||
|
O tak, zgadzam się, że dobry fotograf to podstawa. Ja długo szukałam fotografa na ślub bo to wyjątkowa okazja więc i zdjęcia muszą być wyjątkowe. Zdecydowałam się na współpracę z Panią Justyną ze studia Sorkowska Fotografia. Jej portfolio możecie zobaczyć na stronie studia. Robi piękne zdjęcia i doskonale uwieczniła najważniejsza dla nas chwilę.
|
|
#5
|
|||
|
|||
|
Jaki? Macie namiary?
|
|
#6
|
|||
|
|||
|
Jak już znajdziecie fotografa, dobrze jest uzgodnić, jak te zdjęcia chcecie otrzymać. Ja wybrała foto album i jestem bardzo zadowolona, to jest wspaniała pamiątka.
__________________
koszule męskie |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Dzięki za polecenie dobrego fotografa. Jeśli ktoś z Was brał już ślub to zostawcie namiar na swoich fotografów.
|
|
#8
|
|||
|
|||
|
Nam marzy się sesja ślubna w Warszawie. W tym mieście się poznaliśmy i chcemy tutaj zrobić wyjątkową sesję. Zrobienie zdjęć zlecimy chyba Panu Kamilowi Kozińskiemu. Widziałam, ze robi przepiękne zdjęcia.
|
|
#9
|
|||
|
|||
|
A znacie może firmę http://www.miloscwobrazie.pl Jest to fotograf ze śląska i robił zdjęcia ślubne moim przyjaciołom. Wyszło bardzo fajnie, a najbardziej to już mi się ich sesja ślubna podobała. Zobaczcie sobie jego portfolio
|
|
#10
|
|||
|
|||
|
Jeśli oprócz dobrych zdjęć ślubnych chcecie mieć jakieś fajne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, to zdecydowanie polecam Wam taką opcję, jak Koziński-Foto Widziałam ich realizacje i jestem zaskoczona tym, że w fajny i oryginalny sposób można to wszystko zrealizować. Bardzo nie lubię, jeśli każde Pary robią to samo i w tym samym miejscu, bo potem nie wygląda już to dobrze i z pamiątki zostają mało fajne wspomnienia.
|