kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-06-2015, 12:38
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie echo serca w krakowie

Wiecie gdzie mogę zrobić w Krakowie echo serca? Ledwo tu przyjechałam, jeszcze sie na drobre nie zadomowiłam, a już po lekarzach muszę chodzić ;( Może mi ktoś coś podpowiedzieć? Wie ktoś jak wygląda takie badanie? Czy powinnam sie martwić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-06-2015, 09:10
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie

ale cos sie stalo czy tak kontrolnie? wiesz, to jest takie badanie które ocenia budowe zastawek serca, pomiaru jego wielkosci, pracy jego komor, grubosci jego scian itd. Wcale nie oznacza jakis nieuleczalnych chorób, nie bój sie. Ja bylam na takim badaniu w Ultragenie u nas w Krakowie przy Dietla i polecam Ci tam isc jesli sie boisz Lekarze fachowcy, z super podejsciem, wszystko tlumacza...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-06-2015, 10:12
buulba buulba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Przykro mi. Na pewno sobie dasz radę tylko musisz sobie uświadomić jedną rzecz, że wszystko się dobrze rozwiąże..Możesz również na fb poszukać jakiegoś dobrego lekarza. Bo przecież jak znajdziesz to od razu będzie lepiej i już nie będzie trzeba mieć z tym żadnego problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-10-2019, 11:14
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A czy Wasze dziecko miało kiedykolwiek robione badanie echo serca? Okazuje się, że coraz więcej dzieci ma takie badania robione. Na stronie http://di.com.pl/czym-jest-echo-serc...-badania-63808 jest nawet ciekawy artykuł na temat tego, jak dziecko do takiego badania przygotować. Polecam się z nim zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-11-2019, 19:57
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Trzeba dbac o swoje zdrowie a szczegolnie o serce - w starszym wieku borykamy sie z wieloma chorobami i nie trudno o zawały arytmie serca itp. Moj dziadek ma teraz co prawda rozrusznik jednak musi uwazac na to co je, nie moze sie denerwowac ani przemeczac. Niestety tez nikt za bardzo z rodziny nie ma czasu na opiekowanie sie nim, a chcemy dla niego jak najlepiej. Odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to rzeczywiscie jego stan zdrowia sie poprawil. Juz szybko sie tak nie meczy ze wzgledu na to ze przebywa pod calodobowa opieka no i widac ze jest juz spokojniejszy i weselszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-11-2019, 19:58
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Co do kardiologii, to wiem że warto im zaufać https://cardioteam.pl Sporo moich znajomych korzysta z ich poradni i wiem ze mega sobie chwalą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-01-2020, 12:35
jeromy.okon's Avatar
jeromy.okon jeromy.okon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Poznań
Posty: 1
Domyślnie

O tak, echo serca to bardzo dobre badanie. Może bardzo dużo powiedzieć, jeśli chodzi o nasze serducho i do tego nie jest bolesne i trwa bardzo szybko

__________
echo serca poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.