kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-05-2018, 13:47
zaneta zaneta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Brawo Ty.!.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-05-2018, 10:28
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Hmm..no na pewno to jest wygodne, wiem bo sama tez zamawiam jedzenie na telefon tylko, że z Margaret we Wrocławiu. Tam jest zawsze pyszne i zdrowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 07-05-2018, 10:41
tobiz Mężczyzna tobiz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 29
Domyślnie catering dietetyczny

Myślę, że taki catering dietetyczny tak naprawdę z dietą nie ma zbyt wiele wspólnego. W kwestii diety lepiej skorzystać z porad dietetyka. Sama jestem pod opieką pana Aleksandra Sajdaka z poradni IKAR http://www.poradniaikar.pl/ i jestem bardzo zadowolona z jego usług, bo o ile catering dietetyczny nie nauczy nas podstaw żywienia i przyrządzania wartościowych posiłków, o tyle pan Aleksander podzielił się ze mną swoją wiedzą w tej dziedzinie i na nowo nauczył podejścia nie tyle do samej diety, ale także ogólnie do żywienia, przez co wiem, że nawet po wyjściu z diety i zakończeniu naszej współpracy nie wrócę do starych nawyków żywieniowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-05-2018, 12:50
missska missska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 25
Domyślnie

Ja gotować też lubię, ale zwyczajnie nie mam na to czasu jak wracasz po 17 do domu to marzysz tylko o tym, żeby coś zjeść, a nie stać 30-60minut przy garach. Kiedyś najczęściej kończyło się to jakimś fast foodem, co się na wadze odbiło znacznie. Ja dietę pudełkową zamawiam od https://nutridieta.pl/ już trzy miesiące. Raz miałam zwykłą regular, a teraz mam vege pesco, czyli vege ale z rybami. Smakuje świetnie, od samego jedzenia czuję się lżejsza i taka pełniejsza energii. Po wadzę już widzę, że takie żywienie pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-05-2018, 11:16
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Taki catering to bardzo fajna i wygodna opcja. Sama zamawiam taki z Wygodnejdiety, nie muszę martwić się gotowaniem a jem smacznie i zdrowo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-05-2018, 21:26
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

pewnie ze wygodnie ja najczesniej do pracy zamawiam jak zapomne posilku na obiad albo do domu gdy nie mam czasu gotowac a wiem ze rodzina zaraz sie zejdzie ze szkoly i pracy my mamy sprawdzony macro bios bar i nie zamierzamy go zmieniac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 22-06-2018, 14:43
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Pomysł z cateringiem dietetycznym bardzo mi się podoba. Znalazłam taką ofertę https://masterdieta.pl/miasta/wroclaw Opracowane przez specjalistów pięć posiłków, które zaspokoja nasze porzeby na cały dzień. Obliczone prawidłowo kalorie, zdrowe produkty. Przywiezione pod podany adres, o podanej godzinie. A my mamy pewnosc, że to co jemy jest zdrowe. A przy okazji mamy soro oszczedzoenego własnego czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-05-2019, 10:30
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Z mojej strony polecam Wam ofertę rzeszowskiej firmy https://healthypack.pl/ . Mają świetnie skomponowane posiłki, oparte o wybrany bilans kaloryczny (także w opcji wege). Oferują też zdrowe cateringi do firm. Zdecydowanie warto korzystać, bo nie dość że to wyjątkowo wygodne i można zapomnieć o gotowaniu, to jeszcze jedzenie jest na prawdę smaczne, świeże i można dzięki niemu zrzucić zbędne kilogramy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 29-05-2019, 15:09
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Według mnie taki catering to bardzo wygodne rozwiązanie Sama zamawiam sobie jedzenie z Wygodnejdiety, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a na tym zależało mi najbardziej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-06-2019, 23:43
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

Super sprawa, sama korzystam! gdzieś widziałam reklamę Wygodnej Diety na internecie i tak się to u mnie zaczęło. Teraz jestem 4 miesiąc na ich diecie i raz, ze super się czuję, dwa że nauczyłam się mnóstwa rzeczy o zdrowym odżywianiu i dbaniu o siebie! polecam ich bloga WygodnaDieta.pl, bo jest świetny!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.