kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-08-2014, 17:09
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Wakacje nad morzem - Świnoujście czy Międzyzdroje

Cześć dziewczyny. Może któraż z Was była kiedyś w jednej z tych miejscowości? Gdzie podobało się Wam bardziej?
I może możecie jeszcze polecić jakieś noclegi? Znajdzie się coś wolnego w tym roku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-08-2014, 07:56
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Byłam w tych dwóch miejscowościach i naprawdę nie mogę Ci napisać, która jest ładniejsza. Każda z nich ma swój urok.
Jeśli lubisz imprezy to lepsze będą Międzyzdroje. Jednak w Świnoujściu jest ładniejsza plaża ( zresztą odznaczyli ją błękitną flagą).
My wypoczywaliśmy tam na początku lipca z dziećmi. Na tydzień czasu chociaż żałuję,że nie na dłużej ponieważ pogoda była taka piękna,ze jeszcze by się poleżało na plaży
Wynajęliśmy sobie osobne mieszkanie. Jakbyś była ciekawa to tutaj są zdjęcia mieszkania:
http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/...4_4144-mistral
Na dośc wysokim 3 piętrze ale jak sama widzisz bardzo dobry standard, piękne nowe meble ( przekonałam się do bieli w mieszkaniu). No i ładny tarasik. Nie wiem czy jeszcze znajdzie się coś wolnego na wakacje w tym roku ale zadzwoń.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-08-2014, 18:00
cyryluk95 cyryluk95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Red face

Cytat:
Napisał Kaśka
Cześć dziewczyny. Może któraż z Was była kiedyś w jednej z tych miejscowości? Gdzie podobało się Wam bardziej?
I może możecie jeszcze polecić jakieś noclegi? Znajdzie się coś wolnego w tym roku?

wiesz co możesz jechać do Międzyzdrojów i odwiedzić przy okazji Świnoujście

____________________
Ty dopasuj do siebie przeprowadzki warszawa a my dopasujemy ceny.

Ostatnio edytowane przez cyryluk95 : 26-01-2015 o 15:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-08-2014, 09:25
werawro86 werawro86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 11
Angry

Cytat:
Napisał Kaśka
Cześć dziewczyny. Może któraż z Was była kiedyś w jednej z tych miejscowości? Gdzie podobało się Wam bardziej?
I może możecie jeszcze polecić jakieś noclegi? Znajdzie się coś wolnego w tym roku?


powiedz na co się zdecydowałaś to może ja też pojadę

____________________
Jesteś wymagającym klientem? http://motokondrad.bugs3.com/ Kliknij tutaj. Nie zawiedziesz się!

Ostatnio edytowane przez werawro86 : 31-01-2015 o 13:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-05-2015, 15:49
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Obie miejscowości sa ciekawe ale moim zdaniem warto jest wybrać się na wakacje do Trójmiasta.

Znajduje się tam wiele świetnych miejsc, które warto jest odwiedzić. Odsyłam na stronę:
http://tricityclubbing.pl/

Na której możecie sobie poczytać o klubach w jakich obecnie można sobie tam poimprezować. W lecie zabawa trwa na całego bo jest bardzo wielu turystów. Miasto nie pustoszeje tak jak niektóre inne większe kiedy na wakacje opuszczają je studenci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-05-2015, 19:00
fallka's Avatar
fallka fallka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 3
Domyślnie

A ja polecam Hel - to bardzo fajna, mała, kameralna miejscowość z mnóstwem atrakcji i do tego jedna z tańszych nad morzem.
__________________
Dźwigi Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-05-2015, 16:58
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Rzeczywiście Hel to fajna miejscówka.
Moim zdaniem, jeśli już jechać nad morze, to właśnie gdzieś tam. Warto wziąć pod uwagę na przykład Jastarnię. Mają tam fajne apartamenty do wynajęcia: http://marinaplaza.pl/apartamenty/
To dobry pomysł, jak się jedzie na wakacje ze znajomymi albo z rodziną i nie chcemy wynajmować osobnych pokoi. Poza tym koszt nie jest wtedy wysoki, a do Bałtyku nie więcej niż 150 metrów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-05-2015, 09:30
bridget78 bridget78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Każda miejscowość nad morzem jest fajna Duża zależy od tego - czego oczekujesz od miejscowości ? Czy lubisz jak jest głośna i muzyka gra praktycznie non - stop czy wolisz bardziej jak jest cisza i spokój, można leżeć cichutko w leżaczku ? Jeśli głośno to Mielno, jak cisza to Dziwnów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-05-2015, 18:58
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

jak dla mnie lepsze Międzyzdroje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-06-2015, 10:23
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja bym odeszła od jednego i drugiego, bo w sezonie tam jest bardzo duży ścisk i nie ma tego komfortu jeśli chodzi o wypoczynek. Poza tym w mniejszych miastach jest po prostu taniej. Porównaj sobie ceny luksusowego hotelu http://www.albatros-jaroslawiec.pl z pokojami w centrum większych nadmorskich miejscowościach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.