kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 01-06-2016, 10:02
jagoda343 jagoda343 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 9
Domyślnie

Zgadzam się z @Anetka, też bym darowała sobie klikanie w reklamy. Moim zdaniem to tylko naciąganie ludzi. Są inne sposoby na zarobienie kasy przez internet. Ja na przykład pisze teksty na zlecenie. Jestem mamą trójki dzieci i kiedy idą do szkoły, a najmłodszy syn śpi siadam przed komputer i piszę. Teraz nabrałam już większą wprawę i pisanie idzie mi całkiem nieźle. Moim zdaniem warto spróbować, w szczególności namawiam wszystkie mamy, które mają trochę wolnego czasu i chciałyby dorobić. Podsyłam też link do artykułu, w którym znajdziecie więcej informacji http://pracadlamam.com.pl/praca-dla-...-copywriterow/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-06-2016, 11:17
justynka1 justynka1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 2
Domyślnie

na pewno skorzystam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-06-2016, 13:19
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Pieniądze raz są a raz ich nie ma. Ja mam troszkę inny pomysł na zarabianie pieniędzy. Po prostu jak mam troszkę kasy to to najlepiej je mądrze zainwestować tak żeby ciągle na siebie zarabiały. Dla mnie najlepiej było wejść na https://www.nntfi.pl/ Gdzie dowiedziałam się jak zainwestować pieniądze i przede wszystkim w co.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-05-2017, 10:35
magic992 magic992 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli, chodzi o ankiety to racja zazwyczaj są to groszowe sprawy, choć na anglojęzycznych można zarobić więcej , bardziej opłacalne pomysły można znalezc na blogu zarabianieprzezinternet24
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-05-2017, 11:38
kamyki_80 kamyki_80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 6
Domyślnie

Syzyfowa praca jak dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-05-2017, 12:10
magic992 magic992 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 9
Domyślnie

Jest to dobra opcja szczególnie dla osób które są np. na pół etatu, ja zaczynałam od ankiet. Nie było tragicznie, ale zdarzyło mi się że już 2 miesiące czekam na bon podarunkowy którego pewnie już nie dostanę ;/, ale sa też inne sposoby. 8 najlepszych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy http://www.pracawsieci.net/jak-zarob...rzez-internet/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-05-2017, 12:12
trampki trampki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 2
Domyślnie

Ja się już nie nabiorę na taką pracę. Szkoda czasu
__________________
Małgorzata Kapuściak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-07-2017, 15:35
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Taka praca jest bardzo bezpiecznie i nie ma się na co tu nabierać. Poczytajcie sobie jasne warunki współpracy sieci afilacyjnej MyLead. Dzięki temu dowiecie się jak zarobić pieniądze w internecie i to w bardzo bezpieczny sposób. Jeżeli prowadzicie np. swojego bloga to wstawiacie na niego reklamy produktów i usług. Jeżeli ludzie klikają i robią zakupy to dostajecie prowizje. Bardzo prosty i jasny sposób zarabiania w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-07-2017, 08:22
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Zarabianie na blogu

A ja zarabiam na polecaniu książek . Być może na pierwszy rzut oka brzmi to dziwnie, ale wierzcie mi, da się na tym dorobić. Wprawdzie rynek książki przeżywa kryzys w Polsce, ale istnieje spore grono czytelników, mniej liczne, ale czytające większą ilość książek. Ja, odkąd pamiętam, interesowałam się książkami, przelewałam swoje myśli na papier, a teraz polecam książkowe nowości. Zdecydowałam się na recenzowanie tylko książek fantasy, dzięki temu zagląda na mojego bloga konkretna grupa czytelników. Zainteresowanych tematem odsyłam do artykułu - http://performance360.pl/zarabianie-...owym-poradnik/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 14-07-2017, 19:53
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Cóż, bez wątpienia jeżeli chcemy dorobić sobie nieco do etatu, warto wziąć i taką opcję pod uwagę. Niemniej jednak chyba lepszą opcją będzie znalezienie dobrze płatnego etatu. Na pewno pomoże nam w tym lektura artykułów, dostępnych na blogu Most Wanted! . Są one tworzone przez ekspertów w zakresie HR oraz zarządzania, w związku z czym możemy dowiedzieć się od najlepszych jak np. napisać czy wręcz stworzyć wyjątkowe cv.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.