kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 19-03-2018, 06:52
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja ostatnio robiłam prezent dla męża i kupiłam mu hak holowniczy z tej oferty https://adamot.pl/haki-holownicze-3 . Wiem, to dość nietypowy prezent i pewnie większość z Was nie dałaby takiego, ale mój mąż właśnie takie prezenty lubi i nic na to nie poradze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 19-03-2018, 22:14
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Polecam Ci jeszcze stronkę gazetkonosz.pl to tam zobacz więcej jeśli chodzi o promocje i nowości w marketach. To bardzo pomocne Nie wiem ile chcesz wydać, ale moim zdaniem dobre miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 20-03-2018, 13:28
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Mi w oko dzisiaj wpadły sukienki niemowlęce Nie wiem czy nie zamówię kilku dla córeczki. Wiosna coraz bliżej więc przydadzą się. Bardzo mi się podobają maluszki w sukienkach i spódniczkach, mega słodko to wyglada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 03-04-2018, 12:46
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Ja też często zamawiam online. Teraz zamówilismy mojemu mężowi kurtke na wiosnę i wybraliśmy fajny model ze sklepu 4f https://4f.com.pl/kurtki,21,0.html w ogóle mają tam bardzo dobre kurtki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 08-04-2018, 21:22
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie Green

Jakoś nie lubię zakupów w sieci, mam zawsze wrażanie, że coś przyjdzie mi zupełnie nie takie jak na zdjęciu, albo zły rozmiar ubrania... ale soattnio mocno zaryzykowałąm i zamówiłąm dość sporo gadżetów ze strony green-designers. Znacie? Tam są takie nowoczesne, fajne maty ze sztucznych rożlin. Przyszło i jestem nimi zachwycona! Urządzamy z męzęm dom i łazienka wyszła odlotowo z taką właśnie "apaprocią" na ścianie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 09-04-2018, 16:13
HarryS's Avatar
HarryS Mężczyzna HarryS is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 5
Domyślnie

Pewnie, że powyższa sugestia jest jak najbardziej wskazana. Jednak w czas uświadomić sobie, iż nie jest jedyna.
__________________
Zawsze wygodnie jest kogoś oskarżyć. To takie jednoznaczne. Ale w małżeństwie nic nigdy nie bywa tak proste. Ty olejesz go w jednym, on ciebie w drugim, aż w końcu staniecie oboje nad kiblem tak pełnym, że żadne nie zdoła go spłukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 10-04-2018, 08:33
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

Ja ostatnio bardzo często kupuje przez internet. Złamałam nogę i nie bardzo mogę ruszać się z domu dlatego wszystko co jest mi potrzebne zamawiam online. Dzisiaj odkryłam drogerię internetową - http://www.drogeria-bel.pl Mają bardzo atrakcyjne ceny i duży wybór dobrych jakościowo produktów. Chyba zrobię tam większe zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 10-04-2018, 20:37
January January is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 8
Domyślnie

Dzis było tak ciepło, że zaczęłam przeglądać stan moich butów letnich i okazało sie, że brakuje w nich wygodnych espadryli https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=espadryle Trafiłam przed chwilą na te piękne buciki, najbardziej spodobały mi się te z naszywkami
Bez tego internetu to cieniutko bym ze wszystkim stała. Przez brak czasu nie miałabym jak zrobic zakupów, a tak bez p zamawiam siedząc w fotelu w domu i póki co zawsze jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 12-04-2018, 15:58
maliczek maliczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja ostatnio zamówiłam sobie taki piękny żyrandol kuchenny! w ogóle najczęściej przez Internet zamawiam prze najróżniejsze dodatki do mieszkania, uwielbiam wszelkiego rodzaju narzutki, obrazki, świeczniki itp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 12-04-2018, 21:47
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Właściwie to chyba już większość zamawiam przez internet, no może oprócz spożywki. Sklepy online dają nam o wiele większy wybór, możemy znaleźć tam wszystko czego szukamy, no i charakteryzują się rabatami i konkurencyjnymi cenami. Ostatnio na przykład przymierzam się do zakupu butów, mogę wam podpowiedzieć, że w tej kwestii pozytywnie wyróżnia się sklep Buty Modne https://butymodne.pl/tenisowki-damskie-c87981.html. Świetne marki, ogromny wybór i naprawdę atrakcyjne ceny, czego więc chcieć więcej. Zbliża się lato, więc warto pomyśleć, by trochę odświeżyć swoją półkę z butami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.