kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #451  
Stary 24-02-2022, 07:26
HalinkaKalinka HalinkaKalinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 85
Domyślnie

Prowadzicie własną działalność i zajmujecie się sprzedażą B2B i B2C? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z artykułem https://www.sodexo.pl/lojalnosc-i-mo...je-do-klienta/, w którym dowiecie się o narzędziach wsparcia właśnie sprzedaży
Odpowiedź z Cytowaniem
  #452  
Stary 24-02-2022, 07:54
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Pomyśl też o ofercie inea biznes bo dzięki temu masz światłowód z szybkim i stabilnym internetem, usługi telekomunikacyjne a także data center czy ochronę anty ddos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #453  
Stary 24-02-2022, 15:44
Kuropan68 Kuropan68 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 4
Domyślnie

Każda firma musi się reklamować, a do tego przydatne są druki CAD takie jakie oferuje http://kseroa0.pl/oprawa-i-bindowanie/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #454  
Stary 24-02-2022, 20:37
Yooma Yooma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 3
Domyślnie

To prawda, reklama jest konieczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #455  
Stary 24-02-2022, 21:18
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Prowadzę własną działalność i mam firmę farmaceutyczną, która głównie zajmuje się suplementami diety. Zastawiam się nad zmianą dostawcy różnego rodzaju opakowań. Dotychczasowa firma, z którą mam umowę niestety się z niej nie wywiązuje. Co powiecie o tej, aby ją zatrudnić w celu badania jakości opakowań https://hamilton.com.pl/oferta/badan...armaceutyczne/ ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #456  
Stary 27-02-2022, 00:32
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Co myślicie o zdalni asystenci w Polsce ? Myślę nad zatrudnieniem takiej osoby u siebie. Pomogłaby mi się zająć wieloma sprawami, a ja mogłabym się skupić w stu procentach na rozwoju swojej firmy. Korzysta ktoś z Was z takiego rozwiązania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #457  
Stary 27-02-2022, 22:23
Natsu Mężczyzna Natsu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 37
Domyślnie

Od wielu lat prowadzę firmę logistyczną, ale ostatnio biznes przestał przynosić zyski - wszystko przez pandemię. Mam nadzieję, że wkrótce się skończy i wszystko wróci do normy, dlatego nie zamykam biznesu. Wziąłem pożyczkę społecznościową na stronie https://www.futurecapital.pl/ i jestem bardzo zadowolony z warunków - pożyczki są bardzo opłacalne bo prowizja nie jest wysoka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #458  
Stary 28-02-2022, 07:55
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Jakby nie patrzeć swoja działalność to naprawdę niełatwy kawałek chleba. To nieustanne doglądanie, sprawdzanie, czy rozwiązywanie na bieżąco powstających problemów. Inną kwestią którą zawsze należy mieć z tyłu głowy jest z całą pewnością rozwój. Sama szukałam czegoś, co w znacznym stopniu usprawni pracę Dark kitchen Hellobot . Tutaj rewelacyjnym wsparciem takiej wirtualnej restauracji okazał się vicebot.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #459  
Stary 28-02-2022, 10:29
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Zdecydowanie warto rozważyć digitalizację dokumentów i odezwanie się do Pika, dysponują nowoczesną technologią i doświadczeniem, żeby kompleksowo prowadzić poszczególne archiwa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #460  
Stary 28-02-2022, 11:02
Prophet Prophet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki za ciekawe informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.