kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-06-2017, 14:09
Karolina_karolina Karolina_karolina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 3
Domyślnie .

Stylowym dodatkiem do salonu, który podkreśli jego wnętrze i pozwoli się cieszyć jego pięknym wyglądem latami będzie z pewnością piękne oświetlenie. W stylu glamour, klasycznym, minimalistycznym czy retro. Wiele ciekawych opraw świetlnych można znaleźć na stronie naszego sklepu na mlamp.pl. Doradzamy w wyborze odpowiedniej lampy, szukamy zamienników , aby każde wnętrze wyglądało obłędnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-07-2017, 07:44
bimbart bimbart is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 3
Domyślnie

Zgadzam się z tym że oświetlenie daje bardzo dużo jesli chodzi o całokształt wyglądu pomieszczenia. Poza tym luźne dodatki takie jak poduszki, wazony czy zasłony też mogą sprawić że wnętrze będzie cudowne..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-07-2017, 13:47
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja bym celowała w jakieś inteligentne oświetlenie . W każdym razie można poradzić się ospela http://ospel.pl/pl/ bo mają duży asortyment osprzętu elektrycznego i wiedzą dużo na ten temat. Można na nich polegać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-07-2017, 14:24
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Obraz jest zawsze świetnym pomysłem na dekorację. Czy to w salonie czy w sypialni - każdy obraz świetnie się prezentuje. A jeśli zależy Wam na obrazach w nowoczesnym stylu to zachęcam do wizyty na stronie https://www.mixgallery.pl/czerwony-cat-69.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-07-2017, 20:52
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Postaw na dodatki, jakieś poduchy, koc, ładne oświetlenie...
Mi bardzo podobają się lampy Ramko i zastanawiam się nad zamówieniem ich. Ostatnio stwierdziłam, ze czas najwyższy na małe zmiany w salonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-08-2017, 21:13
Poleczka Poleczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 86
Domyślnie

Zgadzam się,że dodatki we wnętrzu są bardzo ważne.Teraz wielu ludzi stawia na piękne stylowe ramki z najróżniejszych tworzyw.Można je bez problemu dostać na https://aluramy.pl
Takie ramki nadają wnętrzu powiewu nowoczesności,dodaje dobrego smaku i oryginalnego stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-08-2017, 09:00
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Salon

Ja kupiłam dwa lata temu mieszkanie w stolicy i urządziłam je w stylu skandynawskim. Styl skandynawski nie wymaga wielkiej ilości dekoracji, chodzi raczej o to, aby były one dopasowane do siebie. Uważam, że nie trzeba wielkiego wysiłku, aby urozmaicić takie wnętrze. Ostatecznie postawiłam na poduszki stylowe i biokominek, całość wygląda naprawdę szykownie i gustownie. A jakbyście zastanawiali się nad mieszkaniem w Warszawie, polecam ten artykuł - http://www.wybierzmeble.pl/mieszkanie-stare-czy-nowe/. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-08-2017, 13:34
superultra's Avatar
superultra superultra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Łódź
Posty: 8
Domyślnie

Mnie się podobają ozdobne zegary wiszące oraz regały/stojaki na rośliny. Nie bardzo przepadam za obrazami wiszącymi na ścianie, bo jeżeli się znudzi obraz to podczas jego demontażu niszczy się ścianę - albo trzeba zalepiać dziurę po gwoździu (albo ją zakrywać) albo trzeba malować jeszcze raz ścianę ze względu na ślady kleju po taśmie. Zdecydowanie bardziej wolę ramki na zdjęcia stojące na jakimś regale czy półkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-08-2017, 12:20
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Witaj , tak naprawdę mała zmiana i już wydaję się nam ładniejszy salon , ja ostatnio na stronie http://ewap-design.com.pl/zaslony/ znalazłam bardzo ładne stylowe a zarazem eleganckie zasłony z jedwabiu, dokupiłam inne firanki niż miałam i mój salon odrazu przykuwa wzrok. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-08-2017, 10:53
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

ja ze swojej strony mogę Ci polecić bardzo dobry sklep, w którym znajdziesz bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków: www.mandihouse.pl ja u nich zorganizowałam sobie praktycznie cały dom. Jestem bardzo zadowolona, bo mam dom zrobiony w stylu skandynawskim, a w tym sklepie dostałam dodatki, które idealnie pasują do takiego stylu, wspaniałe i niepowtarzalne rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.