kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 10-04-2015, 14:46
klementysia klementysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

No pośrednictwo to musisz sobie przecież na google poszukać tam będzie najwięcej informacji na ten temat ; )) tutaj jak i tak Ci powiemy to te informację mogą być po prostu takie niestety szczątkowe i zdawkowe..Dowiedz się we własnym zakresie a później po prostu jakoś tak no wiecie z nami się będziesz dzielić poglądami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 29-04-2015, 09:24
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Moja siostra nauczyła się robić na drutach i sprzedaje sweterki, czapki i szaliki;D naprawdę jej to idzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 24-05-2015, 16:07
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Nie wiem jak chcesz zarobić nie wychodząc w domu. Ja bym Ci proponowała pracę jako kelnerka np tutaj http://praca.gratka.pl/oferta/kelner...r-2776565.html Stała pensja i czasem jeszcze napiwki się zdarzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 25-05-2015, 09:41
LadyB LadyB is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 2
Domyślnie

Jak umiesz dobrze pisać i jesteś w miarę kreatywna, to możesz założyć bloga. Z czasem można sporo zarobić na reklamach i recenzjach, jeśli taki blog stanie się poczytny.
Dzierganie na drutach to też dobry pomysł Tak naprawdę bez jakichkolwiek umiejętności ciężko sobie dorobić w domu, ale są rzeczy, których można się łatwo nauczyć.

Ostatnio edytowane przez LadyB : 25-05-2015 o 09:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 26-05-2015, 16:44
Hiszpanka Hiszpanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Rzeczywiście można w ten sposób dorobić, tylko trzeba pisać bardzo mocno z treścią i tak rzeczowo. Powiem jedną rzecz, trzeba mieć zawsze łeb na karku, szukać zawsze dobrych i ciekawych materiałów na, który temat warto napisać. Ja polecam jeszcze zająć się pieczeniem ciast i masażem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 01-06-2015, 04:53
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Może pomyśl o otwarciu lokaty lub funduszu inwestycyjnym? Czytałam o tym ostatnio na http://direct.money.pl/artykuly/inwe...0,1773594.html i sama chyba wybrałabym fundusz - jest ryzykowniejszy ale można więcej zarobić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 11-06-2015, 18:05
Dzisia Dzisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Mam ten sam problem. Jestem w ciąży i nikt mnie nie chce zatrudnić (logiczne). Z jednej wypłaty jest ciężko, a co dopiero będzie po narodzinach dzidzi. Dlatego szukam sposobów, żeby jakkolwiek podrasować domowy budżet. Bo na macierzyńskie nie mam co liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 15-06-2015, 12:13
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Moim zdaniem kobiety są świetnymi trenerami. Przeszłam dobry kurs i obecnie jestem szkoleniowcem, a moja praca daje mi tyle satysfakcji, że śmiało mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Wystarczy chęć woli i umiejętność wykorzystania swojego talentu. Zatrudniona jestem w dobrej firmie, która doceniła mój potencjał i daje mi możliwość rozwoju. Działamy na terenie całej Polski. Mamy też umowę z http://www.konferental.pl/ który organizuje nam sale i takie sprzęty jak komputery, projektory, nagłośnienie i in. Wchodząc do sali mam już wszystko gotowe i skupiam się na tym, co chcę ludziom przekazać i czego nowego ich nauczyć. Bardzo lubię moją pracę i myślę, że nie jedna z Was by się w niej odnalazła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 15-06-2015, 13:31
torebkadamska torebkadamska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Najlepiej dorobić przez internet. Nie ponosimy wtedy kosztów. Możesz np. sprzedawać używane rzeczy, pisać teksty, prowadzić bloga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 17-06-2015, 14:43
ozia006 ozia006 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jeśli chodzi o prace bez wychodzenia to z taką praca jest ciężko. Zazwyczaj masz umowę o dzieło i żeby zarobić to musisz trochę na to czasu poświęcić a niestety nie czarujmy się zarobki nie zawsze są zadowalające. Ja polecam stronę oferia.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.