kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-04-2015, 16:35
klara345 klara345 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 11
Domyślnie

Jest coraz więcej wypożyczalni wystarczy poszukać. Kluczowe to wiedzieć czego się chce i za ile. Ja jak pożyczam to zawsze na kilka dni i udaje mi się wynegocjować dobrą cenę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-05-2015, 00:30
planika planika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 47
Domyślnie

Dokładnie. Ja w tej: www.fleetcorp.pl zawsze znajduję świetne samochody w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-06-2015, 13:52
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Taniej wyjdzie Cię jak kupisz własny samochód albo weźmiesz na niego kredyt. Wypożyczenie auta to jest gdzieś 100 złotych za dzień. Lepiej poszukać ogłoszeń na portalach. Wiem, że otomoto.pl podniosło bardzo stawki i jest coraz mniej fajnych ogłoszeń, ale na przykład tu http://sprzedajemy.pl/motoryzacja/sa...y-osobowe/opel są fajne ople. Na początek i dojazd do pracy w sam raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-06-2015, 15:32
sobialka sobialka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja tylko raz z facetem wypożyczyłam samochód jak nam się zepsuł i musiał na parę dni nasz pozostać do chwili naprawienia u naszego mechanika na 3 dni..Wtedy byliśmy zmuszeni wypożyczyć samochód w takim celu, że trzeba było jechać w odwiedziny do naszej rodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-07-2015, 09:16
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jak chcesz wynająć w miarę tanio i na kilka dni to sobie zobacz stronę porównywarki wypożyczalni samochodów tu akurat adres do Katowic http://www.rentcar.pl/pl/wypozyczaln...hodow-katowice. U nich możesz wynająć samochód w dowolnym miejscu i oddać w innym mieście. Wszystko sobie wyliczasz na stronie, są ułatwienia i ceny też przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-07-2015, 11:29
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Widziałam wypożyczalnię aut w SCC. Nie wiem jednak, jak u nich z cenami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-10-2015, 08:10
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Na pewno jest na Śląsku wypożyczalnia samochód Jupicar, bo oni mają siedziby w każdym większym mieście, a ponadto są też przy lotniskach. To już sprawdzone miejsce, w dodatku są tam atrakcyjne ceny no i możliwość wynajmu auta na dłużej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-10-2015, 08:35
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

W Katowicach oraz w Bytomiu znajdziesz wypożyczalnię samochodów Mega Tanio, gdzie koszt wynajmu zaczyna się od 59 zł/za dobę. Wydaję mi się, że jest to bardzo korzystna cena.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-10-2015, 13:18
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Też będę musiała sobie wypożyczyć samochód. Po ostatniej stłuczce muszę się wybrać na naprawę PDR, żeby moje auto znowu wyglądało jak nowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 06-03-2016, 13:19
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja jakoś nie mogę się przekonać do wynajmowania samochodów. Na dłuższą metę to się kompletnie nie opłaca.
W najbliższym czasie planuję kupić sobie samochód amerykański - http://usauto.pl i jak już go będę mieć to zamierzam wszędzie nim jeździć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.