kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-12-2015, 23:10
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Głównie na czytaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-12-2015, 11:49
Amelia78's Avatar
Amelia78 Amelia78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 6
Domyślnie

Czytamy, jak mamy czas. Teraz kupiłam świetną, wydaje mi się powieść, akurat na święta: Bukiet chabrów, Kazimierza Kiljana:-)
Trzydziestoczteroletnia Justyna, szefowa pracowni architektoniczne w dużej wrocławskiej korporacji, mimo nietuzinkowej urody i talentu zawodowego, jest osobą samotną. To skutek źle ulokowanych uczuć i nieudanego związku. W wigilijny poranek znajduje na swoim biurku tajemniczy prezent - stare, unikatowe wydanie "Opowieści Wigilijnych" Karola Dickensa. Kim jest ów hojny darczyńca? Jakie ma wobec niej zamiary? Te pytania zaprowadzą Justynę do antykwariatu, miejsca niezwykłego, pełnego ciepła, niepowtarzalnej atmosfery i nierzeczywistych zdarzeń. One staną się początkiem jej nowego życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-12-2015, 15:14
maternab89's Avatar
maternab89 maternab89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 5
Domyślnie

no teraz to w sumie grudniowe wieczory, ale najbardziej lubię sobie spokojnie usiąść pod kocem z jakimś pysznym jedzeniem, do tego obowiązkowo ulubiona gorąca herbata lub czekolada włączam sobie jakiś film, który mnie interesuje lub zwyczajnie czytam książkę, oczywiście nie robię tak w każdy wieczór, czasami wychodzę ze znajomymi do naszej ulubionej kawiarni, zazwyczaj robimy tak w weekend, wtedy mamy więcej czasu i nie musimy się spieszyć do domu, bo trzeba rano wstawać w sumie lubię późną jesień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-12-2015, 11:33
Drakhtul Drakhtul is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 36
Domyślnie

2 razy w tygodniu wieczorem chodze na silownie. W inne czytam ksiazke lub ogladam jakis film
__________________
nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-12-2015, 14:26
Ula5's Avatar
Ula5 Ula5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 38
Domyślnie

Czytam, głównie czytam i najlepiej się czyta właśnie w takie wieczory... teraz wałkuję W śnieżną noc.
Trzy gwiazdy literatury młodzieżowej, z kultowym pisarzem, Johnem Greenem na czele, napisały na czas Gwiazdki trzy połączone ze sobą opowiadania.
Punktem wyjścia jest burza śnieżna, która w Wigilię kompletnie zasypuje miasteczko Gracetown. Na tle lśniących białych zasp pięknie prezentują się prezenty przewiązane wstążeczkami i kolorowe światełka połyskujące w nocy wśród wirujących płatków śniegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-12-2015, 18:07
małgorzata4's Avatar
małgorzata4 małgorzata4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 5
Domyślnie

Widzę, że większość z nas czyta:-) Tak, bo i ja czytam i ja też się pochwalę, co czytam: Pomyślne wiatry - Roberts Nora.
Megan O’Riley przeprowadza się wraz z dziewięcioletnim synem na wybrzeże, gdzie ma się zająć finansami hotelu Calhounów. Chce zapomnieć o trudnej przeszłości. Jest pewna, że już nigdy nie pozwoli sobie na porywy serca. Przyjmuje pozę chłodnej profesjonalistki, którą interesują tylko praca i syn.
Nate Fury, przyjaciel Calhounów, już pierwszego dnia postanawia poznać ją bliżej, ale napotyka tylko niechęć i opór. Jednak łatwo nie rezygnuje, a jako marynarz potrafi wytrwale walczyć z niejednym żywiołem…
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-12-2015, 18:50
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Czytanie, gorąca kąpiel, ale także np. domowy masaż Znalazłam fajne olejki na stronie www.juventas.pl/kosmetyki/olejki-do-masazu/ , taki relaks raz w tygodniu to świetna sprawa, tylko ciężko znaleźć wolny czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-12-2015, 14:05
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja je spędzam pod kocem, z gorącą herbatką i kotami na nogach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-01-2016, 11:59
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Głównie czytam. Czasami oglądam też filmy i wtedy robię sobie kremowe piwo grzane oraz chipsy z jarmużu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-06-2016, 08:48
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Nie będę ukrywać, że raczej leniwie. Jesienią uchodzą ze mnie siły i nie mam najmniejszej ochoty na aktywny wypoczynek.
Większość wieczorów spędzam czytając lub oglądając tv. W tym roku będę musiała na pewno powiększyć biblioteczkę, bo książki powoli przestają mi się mieścić na półkach. Chodzi mi też po głowie kupno nowego telewizora. Póki co robię rozeznanie: http://www.morele.net/wiadomosc/jaki...e-modele/2312/ . Wiadomo, do jesieni jest jeszcze sporo czasu, ale wolę się przygotować odpowiednio wcześnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.