kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-10-2020, 14:16
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Haluksy, jak można się ich pozbyć?

Czy możecie podpowiedzieć skuteczny sposób by pozbyć się haluksów? Na https://wntt.pl/vellafoot/ jest dostępny artykuł na ten temat i opinie. Czy ktoś z tego specyfiku korzysta i może podzielić się opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-01-2021, 10:21
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Prawda jest taka, że nie jest łatwo halluksy leczenie zwykle długo trwa Ale jest to możliwe, więc nie należy się na tym zatrzymywać. Ja sama nie mam takiego problemu, ale szwagierka owszem, po dziadkach. I jestem zdecydowanie takiego zdania, że w sumie nie wszyscy muszą o tym wiedzieć, ale jednak jakoś jej pomóc muszę. Inaczej się dziewczyna zamęczy z tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-01-2021, 21:57
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Jeśli myślicie nad operacją haluksów to polecam przychodnię Wilmed w Warszawie na Wilanowie. Ja u nich miałam operowane haluksy i wszystko poszło wzorcowo. Warto zdecydować się na zabieg, przecierpi się trochę po zabiegu i będzie o niebo lepiej niż przed.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-03-2021, 19:38
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Haluksy są dużym problemem, można powiedzieć że bardzo niewygodnym. Przede wszystkim warto odwiedzić lekarza, który doradzi co zrobić, żeby sobie pomóc. Są na przykład takie specjalne silikonowe nakładki na haluksy , które są pomocne. Duże znaczenie ma też to jakie obuwie się nosi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-03-2021, 11:27
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi, to miałam spore problemy z haluksami. Najgorsze było dla mnie to, że nie mogłam ubrać szpilek. Znajoma poleciła mi centru medyczne CM GAMMA, które radzi sobie z tego typu przypadłościami. Korzystałam z centru medycznego przy ul. Bobrowieckiej 8 w Warszawie - jeśli ktoś chciałby również skorzystać, to zachęcam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-05-2021, 13:03
koj koj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 47
Domyślnie

Da się ich pozbyć! Mam 28 lat i przez ha luksy strasznie się wstydziłam swoich stóp. Mama ma haluksy i od dziecka mi mówiła, że ja też pewnie będę je miała, no i snuła czarną wizję, że będę z nimi musiała żyć. A to nie prawda. Ja swoje wyleczyłam, byłam u dr Wiktora Orzechowskiego w jego gabinecie ortopedycznym https://www.ortopedaorzechowski.pl/o...wanie-haluksow we Wrocławiu. Lekarza zdecydowanie polecam, zaproponował mi leczenie operacyjne, któremu się poddałam i wyszło super! Haluksy zniknęły, moje stopy wyglądają w końcu normalnie, wiadomo, że miałam jeszcze rehabilitację. Obecnie jestem już zdrowa J. Namówiłam też mamę, żeby poszła do tego lekarza i ona także jest nim zachwycona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-06-2021, 11:00
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Myślę, że duże znaczenie ma także dobór odpowiedniego obuwia, które poprawi wasz komfort podczas noszenia. Jeśli szukacie czegoś na lato to zajrzyjcie na stronę https://ulubioneobuwie.pl/product-po...275-biale.html .Klapki te ostały z wysokiej jakości skóry naturalnej licowej i idealnie sprawdzą się podczas ciepłych dni. Są dość szerokie i można je regulować klamrą, dzięki czemu nie będziecie odczuwać dyskomfortu.

Ostatnio edytowane przez annanowicka : 10-06-2021 o 11:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-06-2021, 15:29
javon57's Avatar
javon57 javon57 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Również poszukuje jakiejś metody.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.