kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-02-2018, 16:43
tadeus467 tadeus467 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 5
Domyślnie pieniądze na wyjątkowe wydatki

Firma pożyczki online to oferta skierowana głównie do pań, które pilnie potrzebują dodatkowej gotówki na nieprzewidziane wydatki. Firma oferuje korzystne pożyczki na dowolną kwotę do 10 tysięcy złotych. Jest możliwość spłaty ratalnej. Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy spełnić tylko kilka prostych warunków. Sam proces wnioskowania jest nieskomplikowany i uproszczony do minimum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-02-2018, 21:07
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Pożyczki powinno brać się w ostateczności...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-02-2018, 09:51
Marusia85 Mężczyzna Marusia85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Też jestem tego zdania! Po co brać pożyczkę, lepiej trochę czasu poczekać i sobie pieniądze odłożyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-03-2018, 10:58
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

W te wszystkie tak zwane chwilówki też bym się nie pakowała. Ja jak ostatnio potrzebowałam trochę dodatkowej gotówki to przejrzałam swoją złotą biżuterię i kilka starych, dawno nie noszonych rzeczy sprzedałam na http://skup.zlota.pl/ i wpadła mi dodatkowa kasa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-08-2018, 14:38
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

W przypadku braku wystarczającej gotówki na jakieś nieprzewidziane okazje typu np. zepsuta lodówka, pralka, zmywarka, kosztowna wizyta u dentysty itp. nie trzeba wcale od razu brać kredytu, chwilówki, czy pożyczki, tylko można skorzystać z rozłożenia zakupu na raty, korzystając np. z oferty zaufanej instytucji finansowej, którą można znaleźć na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-03-2019, 18:17
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem pożyczka i kredyt to już ostateczność. Może warto wcześniej po prostu spróbować zarobić dodatkowe pieniądze? Można na przykład zostać konsultantka firmy AVON i zarabiać na sprzedaży ich kosmetyków Nie ma tam praktycznie żadnych ograniczeń Na stronie https://avonlider.pl/zostan-konsultantka możecie sobie nieco więcej poczytać, na czym taka praca polega i jakie z niej płyną korzyści, nie tylko finansowe Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-03-2019, 21:08
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

To co mogę Wam poradzić ze swojej strony w kontekście pożyczki online, kredytu czy wszelkiej innej formy pożyczania pieniędzy to fakt byście przed podjęciem decyzji trochę o tym wszystkim poczytali. Ze swojej strony mogę Wam polecić blog finansowy http://microchwilowki.pl/ , który znalazłam jakiś czas temu właśnie przy podobnym problemie. Okazało się to dla mnie bardzo pomocne, dlatego też dzielę się z Wami tą stronką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-03-2019, 17:08
Patryk62 Mężczyzna Patryk62 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 5
Domyślnie

Zawsze można wziąć chwilówkę. Szybko się ją dostaje i szybko można spłacić.
____
kancelaria adwokacka praga południe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-03-2019, 11:24
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

W firmie także potrzebujecie czasem sporo pieniędzy? Jakie rozwiązania są dla was najlepsze? Kredyt wiąże się z wieloma formalnościami, więc lepiej skorzystać z takiego rozwiązania jakim jest odnawialna linia finansowania. Możemy tutaj www.finiata.pl sprawdzić, jak to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-03-2019, 12:59
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Także niedawno byłam w potrzebie wzięcia takiej pożyczki podczas nieprzewidzianych wydatków w trakcie remontu mieszkania. Z moich poszukiwań okazało się, że najkorzystniejszą ofertę kredytową ma AASA POLSKA, gdzie mozna pozyczyć na 24 miesiące aż do 10.000 i to z bardzo korzystnym oprocentowaniem!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.