kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-01-2015, 20:49
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Wesele czy bankiet?

Co jest lepszym rozwiązaniem: zorganizowanie klasycznego polskiego wesela czy raczej bardziej stonowanego bankietu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-01-2015, 10:38
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

To zależy co kto lubi. Jednemu będzie się marzyło huczne weselisko, innemu kameralny bankiet.
Niezależnie od charaktery imprezy warto znaleźć odpowiednie miejsce na takie przyjęcie. Na przykład pod Warszawą nieźle wypada to: http://www.palatium.pl/wesela-bankie...e-weselne.html - mają dość duże sale i ogród do dyspozycji gości.
Do tego zajmują się dekoracjami i organizują niespodzianki dla pary młodej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-01-2015, 17:40
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Dokładnie tak, wszystko to kwestia gustu.
Mnie osobiście najbardziej podobają się wesela w eleganckich lokalach takich jak ten: www.mazurkashotel.pl/sale-konferencyjne.html . Nie lubię typowych konkursów i przyśpiewek przy akordeonie Ale daleko mi od krytykowania takich imprez, bo wiem, że na nich też można się świetnie bawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-07-2015, 19:09
Emilka Emilka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Witaj wszystko zleży od Ciebie. Jeśli chcesz mieć bankiet to fajnie ale nie ma to jak wesele i zabawa do białego rana. Jeśli natomiast jeśli nie masz funduszy to chyba bankiet będzie lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-07-2015, 11:30
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Wszystko zależy od tego na co was stać i co wam się podoba. Ja nie jestem za tradycyjnym weselem dlatego zrobimy przyjęcie. Dowiedziałam się, że 27 września odbędą się II weselne dni otwartych drzwi w http://www.hotelsulkowski.pl/wesela Chcemy się tam wybrać z narzeczonym zobaczyć ślubne trendy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-08-2015, 15:40
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

jakaś mała impreza. Nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-08-2015, 19:13
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Zalezy od tego co lubisz My chcemy mieć duże wesele w eleganckim hotelu http://hotellord.pl/organizacja-wesela-warszawa i od 2 lat zbieramy na ten cel pieniądze zawsze marzyłam o takim wystawnym, eleganckim ślubie i całej rodzinie przy wspólnym stole. I myslę, że takie będę miala
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-08-2015, 16:29
remina remina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja nie jestem ani za jednym ani za drugim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-08-2015, 11:29
ksancia's Avatar
ksancia ksancia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Poznań
Posty: 77
Domyślnie

A moim zdaniem można wszystko pogodzić. Wystarczy nawet sama zmiana muzyki, np. z typowo besiadnej na bardziej klasyczną - w sensie współczesną. U mnie to były by np. lata 90. I tak naprawdę nie trzeba inwestować w niewiadomo jakie dekoracje czy jedzenie. Samą muzyką można załatwić sprawę. Dlatego zdecydowanie będę obstawala za zespołem, a nie orkiestrą! U znajomej byli Brooklinsi z Wa-wy i świetnie się sprawdzili - zwykłe, polskie wesele, ale odpowiednia muzyka dodała mu klasy Namiar na zespół coverowy - http://www.brooklyn.band.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-10-2015, 12:12
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

my mieliśmy skromny ślub bo wychodzimy z założenia żeby na ślub zapraszać tych, z którymi utrzymuje się kontakt a nie 7 wodę po kisielu co przez lata ma Cię gdzieś, przyjdzie, da 200 do koperty, naje się, obgada i nie zobaczysz przez kolejne 100 lat. Ale świetnie się bawiliśmy z tym towarzystwem które zaprosiliśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.