kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #411  
Stary 01-02-2022, 19:28
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Ja korzystam ze sluchawek audictus i sa naprawde swietne, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #412  
Stary 05-02-2022, 20:51
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Ja mojemu bratankowi na 5 urodziny kupiłam hulajnogę. Zależało mi by był to prezent, który wyciągnie go z domu, bo trochę mają z tym problem jego rodzice. i faktycznie hulajnoga okazała się dobrym prezentem, przypadła mu do gustu i bardzo chętnie jeździ. Tym bardziej sie cieszę, że kupiłam mu wysokiej jakości hulajnogę w sklepie Pesport. Hulajnoga Highwaykick nadaję sie dla dzieci i rośnie razem z nimi. Mogą z niej korzystać nawet osoby o wadze do 80 kg i wzroście 180 cm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #413  
Stary 06-02-2022, 17:24
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Mysle, ze puzzle piankowe to bedzie całkiem fajny prezent dla kazdego malucha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #414  
Stary 08-02-2022, 22:42
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 496
Domyślnie

Zdarza się tak, że często zależy nam na tym, aby prezent dla dzieci był symboliczny, ale jednocześnie, aby się im spodobał. Myślę, że duże znaczenie ma tutaj to, co możemy kreatywnego wymyślić. Dla mnie świetnym rozwiązaniem jest wręczanie słodyczy. Trzeba wybierać te z dobrym składem i aby dzieciakom smakowały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #415  
Stary 09-02-2022, 09:14
darya1212 darya1212 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 65
Domyślnie

Ja swojej chrześniaczce na 4 urodziny kupiłam śliczne kolczyki motylki Wygląda w nich przesłodko!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #416  
Stary 09-02-2022, 09:14
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

My dla synka kupiliśmy edusensus mata edukacji w ruchu ze sklepu https://swiatprogramow.pl/mata-edukacji-w-ruchu.html i jest zadowolony. Jeśli myślcie nad taką matą, to będzie to naprawdę super rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #417  
Stary 09-03-2022, 12:23
Oberośka Oberośka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 31
Domyślnie

Myślę, że udanym prezentem dla 10 letniej dziewczynki będzie zakup dziewczęcej sukienki wizytowej. W ten sposób taka mała kobietka poczuje się w nowym ubraniu wyjątkowo i pomoże w rozwijaniu własnej kobiecości. Dodatkowo trochę to odciąży rodziców przy zakupie nowych ubrań dla dziecka, które bardzo szybko rośnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #418  
Stary 14-03-2022, 12:00
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Moje dziecko lubi klocki. Dlatego myślę że skorzystam z tej oferty tu https://www.bee.pl/627-klocki-cobi-dla-dzieci Spodobała mi się propozycja zestawu składającego się z 157 klocków. Z którego moje dziecko stworzy karetkę pogotowia. To bedzie dobry prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #419  
Stary 15-03-2022, 09:36
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Jeśli chodzi o trafiony prezent, to wszystko tak naprawdę zależy od tego, komu i na jaką okazję chcemy coś kupić. Dobrym pomysłem, który prawie zawsze się sprawdza, są kosmetyki. Ja na przykład ostatnio mężowi kupiłam na urodziny kilka kosmetyków tej marki https://ziaja.com/c/kremy-dla-mezczyzn-157 . Był zadowolony, a ja osobiście uważam, że te kosmetyki mają dobry, naturalny skład i są godne polecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #420  
Stary 15-03-2022, 11:07
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 029
Domyślnie

Moje dziecko od dłuższego czasu marzy o dronie. W Internecie jest już naprawdę mnóstwo ciekawych modeli. Najbardziej zainteresował mnie ten: https://megadron.pl/pl/products/dron...o-2-25008.html. Posiada może ktoś z Was ten model? Naprawdę nagrywa tak genialne filmy, jak podaje strona producenta?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.