kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-11-2017, 10:33
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Makijaż

Ja również stosowałam do niedawna taki leciutki makijaż. Ostatnio jednak postawiłam trochę zaszaleć, zainspirowałam się tym artykułem - http://www.ezebra.pl/Lekki-makijaz-n...494496001.html. Mianowicie uznałam, że warto postawić na mocniejsze kolory i w ten sposób na przykład zastosowałam na swe usta mocniejszy kolor, czyli pomarańcz. Poza tym zaczęłam stosować cienie w mocniejszych kolorach - fioletach i wrzosach.Efekt wyszedł, muszę przyznać, nawet ładny, jednak bardziej pasujący do lata niż późnej jesieni. Ale na drugi rok będzie jak znalazł .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 17-12-2017, 16:25
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Jeśli cenicie sobie wygodę to makijaż permanentny będzie strzałem w dziesiątkę. Sama też niedawno się odważyłam na kreski na powiekach i jestem z nich bardzo zadowolona. Robiłam je u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof to przemiły facet, a swoją pracę wykonuje mega starannie. Zresztą widać to po efekcie końcowym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 31-12-2017, 10:37
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Wszystkim polecam makijaż permanentny, dzięki któremu oszczędzam codziennie rano mnóstwo czasu. Trzy miesiące temu zrobiłam sobie kreski na powiekach i brwi w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof używał w tym celu urządzeń i produktów marki Biotek. Efekt jest lepszy niż sobie to wyobrażałam. No i nie ma czego się bać - nic nie boli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 18-02-2018, 09:54
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 24-02-2018, 10:58
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Polecam makijaż permanentny, szczególnie ten wykonywany przez pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Mega profesjonalne podejście do klienta, efekt zabiegów Biotek przerósł moje oczekiwania. Obawiałam się, że brwi będą wyglądały sztucznie ale efekt jest świetny i polecam każdemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-03-2018, 18:51
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A zdarza wam się stosować takie dodatki do makijażu jak sztuczne rzęsy? Czy raczej unikacie tego typu gadżetów? Ja powiem wam, że jeszcze nie stosowałam rzęs doklejanych, ale moja kuzynka kupiła sobie właśnie w sklepie Puderek marki Ardell https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki...lne-paski.html i wygląda w nich naprawdę świetnie. Także myślę, że sobie też zakupie na próbę takie rzęsy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 21-06-2018, 08:34
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Makijaż ślubny to dla każdej Panny Młodej ważny element stylizacji w tak ważnym dniu.

Ostatnio edytowane przez lucy92e : 31-12-2018 o 02:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-06-2018, 14:50
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Co do makijażu to ostatnio znajoma powiedziała mi, że te kosmetyki https://bikormakeup.com/pl/ są na prawdę dobre. Troche o nich poczytałam i rzeczywiście mają bardzo pozytywne opinie, więc chyba zdecyduję się je wypróbować. Co wy o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-10-2018, 06:34
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszy jest delikatny i naturalny makijaż, przynajmniej tak na co dzień, do pracy itd. Takie samo zdanie mam zresztą o manicure. Nie ma co przesadzać z kolorem czy długością paznokci. A tak przy okazji widziałam ostatnio artykuł o tym co mówi o nas kolor naszego lakieru do paznokci: http://www.papilot.pl/moda/co-kolor-...-tobie,35122,1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 09-11-2018, 12:10
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Ja na co dzień się maluję delikatnie. Jednak jak jest jakaś okazja wyjątkowa to mój makijaż jest bardziej intensywny i trwały. A gdzie kupujecie dla siebie kosmetyki. Ostatnio odkryłam trwałą pomadkę do ust 115 – Vision Lipstick Golden Rose http://malahit.pl/?s=golden+rose&post_type=product w pięknym wiśniowym kolorze. Szminka wzbogacona jest o witaminę E. Chyba ją kupię. Musze pomyśleć jeszcze nad innymi produktami, bo jak dodacie teraz do koszyka produkt Golden Rose i coś z produktów Como Milano: maskarę, pomadkę lub krem Floslek Anti Acne to pozostałe marki przecenią się o 50%!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.