kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 28-08-2020, 10:46
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Faktycznie, dzisiaj coraz popularniejsze stają się samochody elektryczne, więc może warto pójść w tym kierunku? O infrastrukturę nie ma co się martwić, bo porządne ładowarki do takich pojazdów sprzedaje chociażby sklep wallbox. Moim zdaniem to dobry wybór, sama planuję kupić takie auto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 02-09-2020, 10:57
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Jeżeli o mnie chodzi to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez salon Auto Res Rzeszów w którym znajdziecie całkiem fajny wybór aut zarówno mniejszych, jak i tych większych z przeznaczeniem dla rodziny. W ich przypadku zawsze mogliśmy liczyć na jakość, uczciwe podejście i dotrzymanie warunków oraz ustaleń. Tak jak być powinno, pozdrawiam serdeczeni!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 27-09-2020, 20:25
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

O to koniecznie zapiszcie sobie namiary do wypożyczalnia samochodów Katowice , ja lubię Comfortcar za szybkie i bezproblemowe wynajmowanie samochodu. Z reguły również nie pobierają żadnych kaucji czy nie jest wymagana karta kredytowa. Super opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 30-09-2020, 10:37
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Obecnie w wypożyczalniach można wybierać spośród różnych segmentów, również luksusowe. Bynajmniej tak jest decydując się na wynajem samochodów z VIP LIMUZYNY. Co ważne, u nich zawsze czeka auto z wybranego przez siebie segmentu lub wyżej. A nie wszędzie tak jest, o czym sama mogłam się przekonać. A w dodatku ceny mają konkurencyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 30-09-2020, 17:16
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Nie ma znaczenia jakim samochodem się poruszasz. W każdym można uszkodzić sobie oponę. Sam miałem całkiem niedawno okazję się o tym przekonać. Nie dało jechać się dalej i koniecznie musiał to zobaczyć jakiś wulkanizator. Gdzie znaleźć szybko pomoc jak nie w sieci. Na tej stronie https://wulkanizator.com.pl/mobilna-wulkanizacja-sopot/ znalazłem na szczęscie firmę, która świadczy mobilne usługi w tym zakresie. Namiar może komuś się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 01-10-2020, 21:56
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Gdybyś szukał częsci do samochodu zajrzyj na https://2407.pl/ Znajdziesz tam części do praktycznie każdego modelu auta. Ceny są bardzo atrakcyjne. Sama myślę o skorzystaniu z oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 16-10-2020, 13:47
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to wybór jest oczywisty, jestem fanem marki porsche więc po samochód idę za wsze do Porsche Centrum Sopot, tam są najlepsze auta jakie można kupić na firmę, trudno o lepsze i bardziej reprezentacyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 16-10-2020, 14:19
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Samochód to ja mam już wybrany, teraz szukam do niego dobrego ubezpieczenia ac i oc, gdzie najlepiej szukać? Znajomy opowiadał mi że on korzystał z tej http://kompleksowaochrona.pl/ strony gdzie można porównać wiele ofert i wybrać dla siebie najlepszą. Co o tym sądzicie? Chyba z nich skorzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 21-12-2020, 14:09
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Jako wieloletni i bardzo zadowolony użytkownik marki Lexus GSF nie planuję już zakupu samochodu innej marki. Korzystam ze sprawdzonego i bardzo dobrego serwisu Lexusa w Warszawie przy ulicy Puławskiej. Na ich stronie internetowej lexuswarszawa-pulawska.pl/ można zapoznać się z ich pełną ofertą. Dostępnych jest wiele nowych modeli z atrakcyjnym finansowaniem oraz sprawdzone samochody używane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 28-12-2020, 09:08
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 585
Domyślnie

Każdy oczekuje czegoś innego po swoim wymarzonym samochodzie. Ja marzę o zakupie SUVa. Dlatego spodobał mi się model Volvo XC90: https://nordauto-bialystok.volvocars...pl/modele/xc90 . Jestem ciekawa, co Wy sądzicie na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.