kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-01-2021, 09:23
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie Tanie drogerie netowe?

Jedną taką drogerię już odkryłam - to Kosmetyki z Ameryki, gdzie standardowo zamawiam większość kosmetyków do pielęgnacji ciała, makijażu i kremy do twarzy.
Mają naprawdę ceny konkurencyjne w stosunku do stacjonarnych drogerii https://kosmetykizameryki.pl/

Ale jeszcze przydałaby mi się jeszcze niedroga drogeria z dużym wyborem szamponów i odżywek do włosów koniecznie dobrej jakości.
Podacie mi jakieś namiary?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-01-2021, 12:27
magdap magdap is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 254
Domyślnie tania drogeria

Od pewnego czasu kosmetyki pielęgnacyjne do włosów (szampony, odżywki) kupuję w sklepie internetowym Drogeria abc Kosmetyczne. Oprócz produktów do włosów w swojej ofercie posiadają również kosmetyki do makijażu, lakiery do paznokci czy perfumy. Mają bardzo niskie ceny - ten sam produkt w drogerii stacjonarnej kosztuje kilkanaście lub kilkadziesiąt złoty więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-01-2021, 19:44
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 273
Domyślnie

Ja bardzo lubię internetowe drogerie, chyba najczęściej kupuję w nich wszelkie perfumy. Co sądzicie o francuskich perfumach lanych? Widziałam ostatnie takie na https://francuskieperfumy.pl/perfumy...rancuskie-lane i zastanawiam się nad ich zakupem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-01-2021, 21:17
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Ja tam nie uważam, że dobry kosmetyk, to tani kosmetyk. Ale nie musi on też kosztować kroci. Sprawdźcie Kolagen Platinum https://www.kolagen.pl/k1,colway-kolagen-platinum.html i przyznajcie mi rację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-12-2021, 10:47
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Powiem Ci ze z tym bywa różnie, są naprawdę niezłe tanie kosmetyki, dla mnie dobre kosmetyki to oczywiście te naturalne. Można je teraz kupić w drogeriach stacjonarnych a ja wolę zamawiać je w tej https://ekodrogeria.pl/ internetowej bo mają moje ulubione marki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-12-2021, 15:42
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Myślę, że warto tutaj wspomnieć również o sklepie https://beardman.pl/kategoria/pasty-do-wlosow . Bo tam też można znaleźć różnorodne produkty kosmetyczne. Z tym, że są one skierowane głównie dla panów. Mi ostatnio znajomy polecał dla męża pasty do włosów i chyba je kupię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-12-2021, 18:18
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Wybrane produkty na pewno dostać można w dobrej cenie na Notino, ja akurat też lubię azjatyckie kosmetyki a tam mają dość spory wybór produktów, których nie widziałam nigdzie indziej.
Nie wiem jak stoją z amerykańskimi kosmetykami (bo wschodnie - azjatyckie i rosyjskie na pewno mają), ale rzucić okiem zawsze można.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-12-2021, 20:41
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Jeśli szukasz naturalnych kosmetyków z bardzo dobrym składem to polecam markę femi. Ja mam od nich kosmetyki i jestem z nich bardzo zadowolona. W końcu moja skóra jest gładka i promienna. Wcześniej miałam z nią spore problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-12-2021, 16:32
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

ja kupuje w roznych ale najbardziej lubie notino glownie dlatego ze ma duzo promocji i są one często a do tego mozna kupic karte podarunkowa ważną aż rok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-12-2021, 16:02
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Cytat:
Napisał cleo5
ja kupuje w roznych ale najbardziej lubie notino glownie dlatego ze ma duzo promocji i są one często a do tego mozna kupic karte podarunkowa ważną aż rok

tez tam zamawiam, podoba mi sie to ze wysylka jest darmowa przy zakupach za 100 zl a to niska kwota
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.