kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-08-2020, 19:09
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie Wybór odpowiedniej szkoły

Domyślam się, jak bardzo ważny jest wybór szkoły dla dziecka, dlatego już rozglądam się za jakimiś ciekawymi propozycjami, chociaż dziecko ma jeszcze 2 lata do tego, aby pójść do szkoły. Interesują mnie tylko warszawskie szkoły. Jestem ciekawa, jakie macie Wy opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-08-2020, 19:13
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Szczerze przyznam, że też jestem na etapie wyboru szkoły dla dziecka, ale u nas został rok, więc mam nadzieję, że do końca roku uda się nam wybrać odpowiednią szkołę. Mieszkamy w Warszawie od niedawna, więc jeszcze nie znam dobrze wszystkich miejsc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-08-2020, 21:41
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 189
Domyślnie

W Warszawie na Ochocie macie taką szkołę, jak Te Vizja. Jest to szkoła prywatna dwujęzyczna z językiem angielskim, który realizowany jest w programie rozszerzonym. Wydaje mi się, że będzie to fajny wybór dla Waszych dzieci, bo wiem, że zarówno rodzice uczniów, jak i sami uczniowie są bardzo zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-08-2020, 19:45
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

Tak, tak, ja też jestem bardzo zadowolona, jeśli chodzi o Te Vizję, bo moje dziecko właśnie skończyło u nich szkołę podstawową i angielski jest u niego po prostu perfekcyjny, na czym bardzo nam zależało. Dziecko uzyskało dobre wyniki i dostało się do bardzo dobrej szkoły ponadpodstawowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-08-2020, 19:49
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Mam to szczęście, że Te Vizja na Ochocie była bardzo blisko mojego domu i był to jeden z argumentów wyboru tej szkoły. Jesteśmy zadowoleni z mężem bardzo, ponieważ szkoła poradziła sobie nawet z pandemią i nauką, bo wiem, że wiele szkół miało spore problemy z zaległościami w nauce. Dzięki temu dziecko na bieżąco było z całym materiałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-09-2020, 13:26
Zosia Krem Zosia Krem is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 66
Domyślnie

Wybór każdej placówki jest ważny. Na razie mała jest w przedszkolu, wybraliśmy integracyjne przedszkole w Chojnicach i jesteśmy bardzo zadowoleni. Potem chyba też pójdziemy w niepubliczną szkołę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-09-2020, 20:35
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

My w sumie mamy jeszcze dwa lata do tego, aby zapisać dziecko do szkoły, ale powiem Wam, że już obawiam się, jak szybko to zleci i co do tego czasu będzie. Na pewno zapamiętam szkoły, które polecacie i kto wie - może do której moje dziecko pójdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-09-2020, 13:11
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Wybór szkoły jest mega ważny. Im szkoła ma wyższy poziom, dobrych nauczycieli tym lepiej dla uczniów. Warto też pomyśleć o gps dla dzieci , ja jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zawsze wiem gdzie jest moje dziecko kiedy ja jestem w pracy. Czy doszło do szkoły, czy wróciło do domu. Jestem zawsze na bieżąco. Córce też taki gadżet pasuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-09-2020, 22:38
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

Myślę, że najlepiej sprawdzać sobie wszystkie informacje, bo na stronach Te Vizji pojawiają się one na bieżąco. Jeśli szkoły znów nie będą pozamykane, to na pewno do połowy przyszłego roku odbędą się jakieś dni otwarte dla dzieci i rodziców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-09-2020, 16:52
beahan.dorcas beahan.dorcas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Generatory dokumentacji szkolnej i przedszkolnej. Dokumentowanie przebiegu procesów takich jak nadzór pedagogiczny, awans, ocena pracy, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, praca zespołów i wiele innych. To tylko kilka zalet nowych programów do zarządzania przedszkolem.
_______
system obsługi przedszkola
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.