kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-05-2018, 13:09
kawak83 Mężczyzna kawak83 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie Poomc dokumentami

Hej , nie wiem czy piszę do dobrego działu i z góry przepraszam jeżeli pisze w złym, ale mam mały problem z dokumentami. Musze zeskanować i przenieść wszystkie dokumenty na dysk , tylko jak chciałbym zrobić to ręcznie to zajęłoby mi to wieki. Znalazłem taką firmę http://scancentre.pl/ Będzie ok? Czy ktoś z was ma jakiś pomysł jak mógłbym się do tego zabrać?

Ostatnio edytowane przez kawak83 : 11-05-2018 o 13:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-08-2018, 09:16
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli miałabym coś poradzić, to poleciłabym wprowadzić w firmie jakiś dobry system do zarządzania dokumentami, taki jak na przykład Workflow DMS. Więcej na jego temat możesz się dowiedzieć na przykład ze strony http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzan...ami/system-DMS. Jest to bardzo wygodny system zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm, który pozwala na elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie oraz na ich elektroniczną archiwizację
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-03-2022, 17:41
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Ja korzystam z oprogramowania medNote comarch i osobiście mogę go polecić ze względu na skuteczność w działaniu zarówno jeśli chodzi o umawianie wizyt, wystawiania recept, czy też uzupełniania danych medycznych wraz z opcją użycia skanera na smartfona żeby wszystko było na swoim miejscu w systemie. Dobrze, że można go też pod swoje potrzeby dopasować więc to co najważniejsze jest pod ręką i nie muszę wszystkie w kolejnych kartach i aplikacjach przeszukiwac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.