kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-01-2016, 19:19
mistek Mężczyzna mistek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 7
Lightbulb Pierwsza chwilówka za darmo

Niektórzy jak ognia wystrzegają się wszelkich kredytów i pożyczek, także jeśli chodzi o niezwykle popularne chwilówki, ale nie wszyscy są w na tyle dobrej sytuacji ekonomicznej, że zawsze mogą uniknąć kłopotów finansowych. Jest wiele osób, które bez chwilówek nie mogą się obyć, bo brakuje im pieniędzy nie tylko w awaryjnych sytuacjach, ale nawet czasem nie wystarcza im do przysłowiowego "pierwszego" i wówczas muszą szukać pomocy w firmach pożyczkowych. Plusem jest że obecnie większość chwilówek oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, zaś instrukcje takie jak ta dotycząca Vivusa http://finansenaplus.pl/jak-wziac-pozyczke-w-vivusie/ upraszczają proces wnioskowania o pożyczkę. Choć niektórzy obawiają się chwilówek, często jest to dobre rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy jest jedyne. Różne firmy oferują różne warunki, koszty więc wcale nie muszą być duże, najważniejsze jednak dla osób zaciągających tego rodzaju pożyczki jest to, że są one przyznawane niezwykle szybko i można je dostać nawet wtedy, gdy nie ma się zdolności kredytowej. Z takich pożyczek słynie Vivus, Wonga czy SMS kredyt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-01-2016, 22:33
Milango's Avatar
Milango Milango is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

Szczerze mówiąc dla mnie to jak igranie z ogniem. Człowiek się przyzwyczai bardzo szybko że niskim kosztem może mieć co miesiąc tego tysiaka więcej a potem trudno będzie się wykaraskać... Boję się chwilówek i to bardzo. Może nawet przesadzam z tym strachem ale dmucham na zimne bo już nie raz i nie dwa widziałam jak takie pożyczki niszczą potem rodziny i ich budżety i wolałabym tego uniknąć w swojej rodzinie i nawet nie ryzykować z chwilówkami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-02-2016, 17:08
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Według mnie nikt za darmo pieniędzy Ci nie da, więc jeśli chcesz pożyczać pieniądze to wybierz sprawdzone marki. Jeśli chodzi zaś o znane banki to dobrze wejść tu https://www.ideabank.pl/premiowanie-za-bankowanie dają też premie za współprace z nimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-03-2016, 22:11
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Według mnie nie ma czegś takiego jak darmowa chwilówka. Chwilówki są bardzo wysoko oprocentowane przez co wiele ossób nie daje rady ze spłatą tych "kredycików" wyglądają niewinnie a niszczą finansowo wiele osób. Jeżeli już ktoś się zadłuży to niech nie bierze kolejnych tego typu kredytów tylko niech poczyta sobie w takim np miejscu jak poradnik wierzyciela http://poradnikwierzyciela.pl/ by wiedzieć co go czeka i jak można to nieco załagodzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-03-2016, 15:48
dekarz dekarz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 5
Domyślnie

Są ale na małe kwoty jedna później bazują na twojej głupocie jak ktoś potrzebuje 500 zł to będzie i potrzebował lichwy później
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-03-2016, 13:21
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja bym była ostrożna co do takich chwilówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-03-2016, 12:41
czapencja czapencja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 2
Domyślnie

No jasne, pierwsza jest za darmo zebyś przyzywyczaił się do takiej szybkiej gotówki, ale za nastepna będziesz już musiał zapłacic i to słono.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-03-2016, 10:45
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Ja nie wierze że coś jest za darmo, na pewno jest w tym jakiś haczyk. Ja bym na waszym miejscu od razu nabrała podejrzliwości, jeśli ktoś mi coś niby za darmo oferuje.... A czy wiecie w ogóle czym jest upadłość konsumencka? Polecam sobie poczytać na http://samodzielnawindykacja.pl/upad...sie-czym-jest/ zanim nabierzecie kredytów i podejrzanych pożyczek...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-04-2016, 17:40
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Pożyczki to coś, czego powinno się unikać bardzo szerokim łukiem. Kuszą, mamią, a potem zdzierają cię do ostatniego gorsza. Niestety ale wiem jak to działa. Może nie przekonałam się o tym na własnej skórze, ale w mojej rodzinie takie przypadki były. Potem był płacz i zgrzytanie zębów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-06-2016, 10:13
Kasiacool Kasiacool is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 7
Domyślnie

Dwa razy wzięłam chwilówkę za darmo, za każdym razem w innej firmie i ani razu nic mnie ona nie kosztowała. Potem te firmy wysyłały do mnie oferty bym kolejny raz u nich wzięła pożyczkę, ale po co miałabym płacić prowizję i odsetki, skoro na rynku jest kilkadziesiąt innych firm, chociażby na stronie http://www.get-money.pl/chwilowki w których też mogłabym dostać pierwszy raz chwilówkę za darmo. Na drogą pożyczkę na pewno bym się nie zdecydowała!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.