kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 10-04-2015, 10:33
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

To nawet dobry pomysł. Koleżanka niedawno otworzyła swój butik z markową odzieżą. Czasem jej pomagam. Nigdy bym się nie odważyła coś takiego otworzyć ale ciesze się że mogę jej pomóc. W towar zaopatruje się w http://stock-hurt.com/kontakt/ Na prawdę mają bardzo atrakcyjną ofertę. Jeśli ktoś prowadzi lub planuje otworzyć taki biznes to polecam zajrzeć do nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 14-04-2015, 12:10
bambinaska bambinaska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

To ja tam sobie wejdę i zobaczę co tam jest ciekawego przeciez : ) własny biznes jest dobrze sobie otworzyć po prostu tak jakoś dodatkowo no nie wiem chociazby w taki sposób, że jak ktoś jest nauczycielem to po prostu może akurat coś tam swojego kręcić i jakoś jak mu się nie uda to zawsze po prostu może z tego zrezygnować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 15-04-2015, 11:15
pomaranczka pomaranczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Zacząć trzeba od początku moje drogie dziewczynki : ** warto się zastanowić no wiecie nad czymś takim jak jakaś nisza rynkowa i tutaj celować w jakiś swój potencjalny sukces : )bo to jest takie jedyne wyjście, które ma być po prostu bardzo takie dobre i ciekawe przecież hehe Jeśli chodzi o mnie to sprawa ma się tak, że ostatnio robię ciasta na wesela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 17-04-2015, 13:03
Barita Barita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

To już jakieś masz doświadczenie : )ale to chcesz założyć jakąś taką swoją piekarnię czy cukiernię : ) bo tak mówisz, że tyle robisz to po prostu zdecydowanie w tym możesz mieć talent : ) ja to teraz się z mężem zastanawiam nad otwarciem jakiegoś takiego sklepu z odzieżą używana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 27-04-2015, 13:12
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Istnieją takie fundacje rozwoju przedsiębiorczości taka jak ta http://firmadlakazdego.pl/207/srodki...-gospodarczej/ , która pomaga młodym przedsiębiorcom w znalezieniu środków na otwrcie działalności. Być może taka fundacje pomoże Wam w otworzeniu działalności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 27-04-2015, 22:13
barnabela barnabela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Bardzo fajno jak coś takiego napisałaś może i ja z tego skorzystam o ile znajdę jakiś interesujący pomysł na biznes bo teraz to jeszcze studiuję i nic mi ciekawego nie przychodzi do głowy. Chociaż ja to bym chciała postawić coś związanego z gastronomią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 04-05-2015, 06:53
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Powiem Wam jedno ze swojego doświadczenia. Nie masz strony w sieci to nie istniejesz :P Przynajmniej dla dużego grona klientów. Jest to bardzo ważne ponieważ obecnie bardzo wiele osób szuka usług właśnie w internecie.

Sama prowadzę swój sklep internetowy. Jest bardzo duża konkurencja i jeśli nie będziecie na poszczegolne frazy wysoko w google to nie macie szansy na to,że ktoś Was odwiedzi. Odsyłam a stronę firmy, która pozycjonuje mi stronę:
http://www.webcumulus.pl/marketingin...onowaniestron/

Mają tam dobre ceny no i płacę za efekty. A nie za to,że się ją zajęli jedynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 04-05-2015, 07:58
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Cytat:
Napisał muszkieterka
Dokładnie. Jeśli masz zamiar zajmować się tymi kwestiami samodzielnie, przyda się taki dobry program dla firm.
W Raksie widziałam najróżniejsze oprogramowania przydatne w małych i średnich firmach, a także to dedykowane dla biur rachunkowych.

Dziś indywidualny program dla firmy to podstawa, bo znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę. Poza tym jak zlecisz komuś wykonanie oprogramowania to pewnie otrzymasz też wsparcie techniczne podczas jakiejś awarii. Wtedy się nie martwisz tylko dzwonisz. Wiem, że takie oprogramowanie tworzy studio programistyczne codefathers.pl, więc jak w dalszym ciągu się wahasz to warto zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 04-05-2015, 14:05
Saigon Saigon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

O tak techniczne wsparcie przy jakiejś awarii sprzętu może być bardzo przydatne. Nie mówię tutaj nawet o usterce jakiegoś oprogramowania (bo czasem wystarcza tylko reset) ale czasem może być to awaria sprzętowa związana z uszkodzeniem jakiejś jednostki centralnej. Jeśli ma się podpisaną umowę z odpowiednią firmą to zakres gwarancji obejmuję nawet takie poprawki wiem z autopsji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 07-05-2015, 18:59
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Własny biznes to trzeba zacząć od porządnego pozycjonowania.
Zerknij sobie na firmę http://tredos.info oni zajmują się dobrym pozycjonowaniem, które jest zgodne z polityką google. A o to właśnie chodzi. Zerknij sobie na ich stronę internetową możesz tam poczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.