kobiety.net.pl   
Strona gwna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwizki   ycie   Klub  


Wr   Klub > DOM > Oglny
Nazwa uytkownika
Haso
Zarejestruj si FAQ Blogi Galerie Uytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek Wygld
  #1  
Stary 04-06-2015, 19:41
ExtraPierre75 ExtraPierre75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domylnie Czy warto korzysta z usug dekoratora?

Witajcie drogie Panie

dzi mam do Was ogromn prob w zakresie zmiany wntrza mieszkania. Mamy do mae mieszkanie i niestety urzdzanie wntrz nie naley w naszym przypadku do najatwiejszych. Sami staralimy si jako sobie poradzi w tym temacie ale nie bardzo nam to wyszo - niestety ale nie potrafimy umieci wszystkich niezbdnych elementw tak by wszystko razem praktycznie wygldao. Korzystaycie moe kiedy z pomocy dekoratora bd architekta wntrz? Mylicie, e warto zleci im tak prac?

Ostatnio edytowane przez ExtraPierre75 : 10-09-2015 o 09:40.
Odpowied z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-06-2015, 07:33
nilenka nilenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domylnie

Ja te jaki czas temu borykaam si z tym problemem, cho jak si pniej okazao przynioso mi to bardzo wielka frajd i duo przyjemnoci ... pocztkowo te chciaam skorzysta z jakiego projektanta czy architekta wntrz jednak poradziam sobie sama i bardzo si ciesz, pocztkowo korzystaam gwnie z inspiracji z internetu a pniej to ju samo poszo
Odpowied z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-06-2015, 07:47
ExtraAyanna1993 ExtraAyanna1993 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domylnie

Ja te mam niewielkie mieszkanie i borykaam si z tym samym problemem, co Ty. Nie sta mnie niestety lub stety byo na speca od aranzacji wnetrz, wiec musiaam sama sobie poradzi. Nie narzekam, to naprawd wietna zabawa, wkrciam si w to . Korzystaam z propozycji z rnych katalogw, stron w internecie i przeszlam sie do ikei parokrotnie, bo to, co oni tam potrafia stworzyc na malych powerzchniach to mistrzostwo swiata
Odpowied z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-06-2015, 22:22
ExtraPierre75 ExtraPierre75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domylnie

Jak tak czytam nilenka to mam ochot sama pobawi si w takiego specjalist i zrobi co szalonego we wasnym domu! Obawiam si jednak, e moje pomysy mog by zbyt szalone i efekt wyjdzie przesadzony, przeaaranowany i wogole wszystko bdzie przeee!

Widz sporo ciekawych pomysw w sieci jednak do kadego mam jak uwag - nie wiem czy moje zmiany wprowadz dobry efekt czy nei i chyba dlatego tak si boje
Odpowied z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-06-2015, 09:29
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domylnie

Na pewno sporo rzeczy to uatwia.
Sama kombinuj teraz, jak przearanowa mieszkanie, eby byo bezpieczne dla dziecka. Tu: http://optimisci.pl/50-sposobow-na-b...ojego-dziecka/ znalazam sporo przydatnych wskazwek, ale i tak atwo nie jest.
Z dekoratorem na pewno byoby atwiej. Tylko, e takie usugi kosztuj, a nie kady ma wolne rodki na ten cel.
Odpowied z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-06-2015, 06:34
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domylnie

Cytat:
Napisa ExtraPierre75
Witajcie drogie Panie

dzi mam do Was ogromn prob w zakresie zmiany wntrza mieszkania. Mamy do mae mieszkanie i niestety urzdzanie wntrz nie naley w naszym przypadku do najatwiejszych. Sami staralimy si jako sobie poradzi w tym temacie ale nie bardzo nam to wyszo - niestety ale nie potrafimy umieci wszystkich niezbdnych elementw tak by wszystko razem praktycznie wygldao. Korzystaycie moe kiedy z pomocy dekoratora bd architekta wntrz? Mylicie, e warto zleci im tak prac?

Wiesz oczywicie,e nie naley to do najtaszych rozwiza? Sama rwnie si swego czasu nad tym zastanawiaam ale zrezygnowaam poniewa doszam do wniosku,e o wiele wiksz satysfakcj da mi samodzielne zaprojektowanie mieszkania.
Proponuj poprzeglda sobie blogi wntrzarskie.Moesz rwnie zajrze sobie do sklepu Black Red White: http://www.brw.com.pl/ - z uwagi na to,ze na stronie jest bardzo wiele przykadowych aranacji pokazujcych jak moe wyglda Twoje mieszkanie. Znajduje si tam rwnie spory wybr dekoracji do mieszkania.
Odpowied z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-06-2015, 14:27
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domylnie

Warto, ale to kosztuje.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek
Przeszukaj ten wtek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygld

Zasady pisania postw
Nie Moesz: tworzenie nowych wtkw
Nie Moesz: odpowiadanie na posty
Nie Moesz: wysanie zacznikw
Nie Moesz: edytowanie swoich postw

vB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.