kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 15-11-2018, 14:08
Maria Nefeli Maria Nefeli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 26
Domyślnie

Moim zdaniem okna drewniane nie dość, że estetyczne, to jeszcze nie odstają trwałością od innych materiałów. Zapytaj najlepiej jakiegoś stolarza. Ja pod ręką mam https://gepetto.com.pl/ i oni zawsze służą mi radą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-11-2018, 12:26
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

A jak u Was jest z regulacja okien bo zastanawiam się jakie okna zamówić. Pomału szykuje się do remontu, ale zaplanowałam go na wiosnę.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 17-12-2018, 12:04
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Najpopularniejsze są okna z PVC, jakościowo dorównują drewnianym, a są dużo tańsze. Warto wybrać okna jakiejś renomowanej firmy, np. Drutex, ma się pewność co do jakości wykonania - tutaj https://www.drutex.pl można obejrzeć nowsze modele, wyglądają dość nowocześnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-08-2019, 22:25
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Solidnej jakości okna i drzwi kupicie w http://eurodoors.pl/ Mamy od nich okna DAKO i sprawują się świetnie, są szczelne jak należy i estetyczne. Nawet rachunki za ogrzewanie nam spadły odkąd wymieniliśmy okna na te właśnie. Firma Eurodoors ma salony salony w Pruszczu Gdańskim oraz Tczewie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 06-12-2019, 12:59
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Same okna są bardzo ważne ale zwróćcie też uwagę na montaż okien. Aby okna zachowały swoje parametry, były szczelne i nie parowały musza być prawidłowo osadzone w otworach. Profesjonalny montaż oferuje firma Internorm. U nich możecie także zamówić solidne okna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-01-2020, 11:17
piotrtalikos Mężczyzna piotrtalikos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 14
Domyślnie

Niezależnie jakich okien szukacie to polecam wam sprawdzić wyceny tutaj - twoje-okna.com . Dlaczego?
Jeśli chcecie kupić okna naprawdę tanio to wyślijcie zapytanie i czekajcie na oferty. Nie trzeba wychodzić z domu, biegać po salonach sprzedaży. Wystarczy wysłać zapytanie i czekać na oferty. Później w zaciszu mieszkania wystarczy porównać ceny i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie pod kątem ceny i jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-07-2020, 15:45
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Ja korzystam z zestawu SuperTrio marki Fakro. W skład pakietu wchodzi oprócz okna kołnierz izolacyjny i markiza. Dzięki temu poddasze jest chronione zarówno zimą (dzięki dobrej izolacji), jak i latem (dzięki markizie) przed nagrzewaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 03-08-2020, 16:43
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Niestety w końcu przychodzi moment, gdy konieczna jest wymiana okien. Nowe okna są bardzo drogie, dlatego moim zdaniem warto rozważyć taka opcje jak okna z demontażu. Używane okna można kupić za niewielkie pieniądze. Zerknijcie na ogłoszenia w serwisie pokato.pl. Tam znajdziecie oferty okien używanych z pcv i drewnianych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 12-08-2020, 11:13
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

W mojej opinii akurat jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej stolarki okiennej, czy drzwi do domu to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega - https://domega.pl/ z Poznania, w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobry zakres cenowy, uczciwe podejście do klienta i też dopilnują wszystkich terminów. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję zakupową dla swojej rodziny i oczywiście samego domu/mieszkania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 14-08-2020, 11:32
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

U mnie okna PCV od 2 lat bardzo dobra jakość, pięknie wykonane i izolują jak należy. Do tego zauważyłam, że faktycznie są one energooszczędne. Mnie palimy w piecu w chłodne dni bo ciepło nie ucieka z uwagi na ich szczelność. Jestem bardzo zadowolona. Zamawialiśmy w Oknoplast model winergetic premium 3 szyby z ciepłą ramką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.