kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-05-2021, 06:26
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Sporo ciekawych pomysłów tutaj daliście, ale mnie najbardziej zainteresował temat zadaszenia tarasu. Przeglądam rózne strony takie jak http://www.zielone-studio.pl/zadaszenia-tarasow/ i pomysłow mam wiele tylko hmm.... czym kierowac sie przy wyborze dobre zadaszenie to waszym zdaniem jakie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 14-07-2021, 11:10
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Hejka. Jak już mowa o tarasie to wiadomo, że przyda się na nim jakieś zadaszenie. W związku z tym od kilku dni przeszukuję internet aby znaleźć jakieś ciekawe i niedrogie rozwiązania. I tak też między innymi trafiłam na markizy Warszawa które nie powiem także fajnym pomysłem na nowoczesne zadaszenie są. Także zapoznam się nieco bliżej z ich ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-03-2022, 12:00
dalimix dalimix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 12
Domyślnie

Przedstawiacie różne rozwiązania osłonięcia tarasu. Podpowiedzcie proszę, czym się kierować przy wyborze markiz, na co zwrócić szczególną uwagę, bo wybór jest duży https://www.bartmetaco.pl/tkaniny-markizowe.html . Nie chcę podjąć chybionej decyzji, a skwar latem na tarasie mam srogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 09-04-2022, 13:27
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

My aranżujemy sobie taras na nowo. Mieliśmy stare płytki, teraz będziemy mieć solidne, betonowe płyty tarasowe antypoślizgowe z Kost-Bet. Meble i donice z roślinami zamówiłam w Obi także, na majówkę będziemy mieć już idealne miejsce do grillowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-04-2022, 10:56
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 548
Domyślnie

Urządzając taras poro rzeczy podpatrzałem w necie i była to dobra decyzja. Teraz szukałem moskitiery do ogrodu i w końcu znalazłem odpowiednią. Najlepsze według mnie są te w ramkach, a ich ceny nie są wcale takie wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-04-2022, 19:28
jsauer's Avatar
jsauer jsauer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo ciekawy pomysł. Ja posiadam klasyczny, drewniany taras i też jest super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 27-04-2022, 20:18
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Miałam kilka ciekawych pomysłów dotyczących aranżacji mojego tarasu w nowym domu. Część z tych mebli chciałam mieć zrobione na zamówienie, ale nie umiałam przedstawić wykonawcy swojego pomysłu. Dlatego zdecydowałam się zrobić rysunek techniczny na podstawie którego zleciłam fachową wizualizacje mebli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 05-05-2022, 16:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

My z kolei postawiliśmy na drzewo egzotyczne, które zamawialiśmy w https://skladydrzewne.pl/oferta/tarc...h-amerykanski/ . Drewno egzotyczne, kojarzone z długowiecznością, starzeje się w szlachetny sposób. Większość gatunków nie zmienia koloru i swoich właściwości wraz z upływem czasu, a patynując, wydobywa swoje naturalne walory, pogłębiając kolor i podkreślając naturalne usłojenie. Ogromną zaletą drewna egzotycznego jest to, że nie wymaga częstych konserwacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-05-2022, 10:08
kasiunia kasiunia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 50
Domyślnie

W naszym przypadku taras jest nierozerwalnie powiązany z pokojem dziennym czyli z salonem. Dzięki nowoczesnym oknom i drzwiom przesuwnym - https://eurocolor.com.pl/przesuwne-o...e-zainwestowac , możemy niejako ogród wziąć z sobą do środka naszego domu. Warto przyjrzeć im się bliżej, by zdecydować czy warto je wprowadzić do własnego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 21-05-2022, 22:53
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Świetne meble ogrodowe znajdziesz tutaj https://dollo.pl/ Ja jestem zachwycona oferta tego sklepu! Nie mają kosmicznych cen a wybór mebli jest bardzo duży. Będę zamawiać w czerwcu fotel wiszący i zestaw z kanapą i fotelami na taras.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.