kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Sex
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-05-2015, 08:40
Jupif Jupif is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Witaj. Wszystko jest dla ludzi. A tak poważnie, jeśli się wstydzisz to jest ogromny wybór sex shopów internetowych, gdzie zakupy zrobisz anonimowo. Porozmawiaj z partnerem a potem do dzieła. Zwróć uwagę na jakość gadżetów, nie oszczędzaj na tym. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-05-2015, 16:18
michaell66 michaell66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Tak dokładnie nie ma co na tym oszczędzać. Trzeba działać zawsze i wszędzie jeśli się ma z kim. ja już mój pierwszy raz odbywałam z gadżetami. Nie wyobrażam sobie inaczej .. Bo jak to można robić bez gadżetów. Gdzie tu jest ta przyjemność ? Ja to się was pytam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-05-2015, 23:43
septosanek septosanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja lubię eksperymentować, ale jakoś zwolenniczką takich gadżetów nie jestem. Martwiłabym się, czy czasem później bez nich będę odczuwała jakąkolwiek frajdę w łóżku. Zresztą mój facet, też jakimś fanem nowości nie jest. Urozmaicać życie łóżkowe można innymi sposobami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-06-2015, 20:57
kama66 kama66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Nie zgadzam się z tym, że psują dodają większej pikanterii i one dodają większego błysku w życiu intymnym i łóżkowym. Po prostu to jest taka rzecz konieczna do tego by cały czas wzniecać na nowo ogień bez tego będzie słabo i nuda może opanować związek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-07-2015, 08:05
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja jestem zdania,ze wszystko jest dla ludzi. Oboje z meżem bardzo lubimy seks tak więc nie stronimy od takich zabawek.

Ostatnio zamawiałam co nie co tutaj:
http://ero.shopago.pl/

Jest to sex shop ale powiem Wam,żę mają tam naprawdę fajne zabawki, dobrej jakości. Nie jak w tych tanich stacjonarnych sex shopach

Mają tam obecnie świetną kolekcję z 50 twarzy Greya. Zamówiliśmy sobie na przykład taki wibratorek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-07-2015, 22:17
ula krasula ula krasula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

O fajne ale nie wiem czy ja to bym zmieściło :P musiałabym przede wszystkim to spróbować zrobić w jakimś to zaciszu. Akurat to byłoby najlepsze i akurat to byłoby ciekawe jeśli tak bym zaczęła eksperymentować właśnie jakoś tak z kajdankami razem z moim facetem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-09-2015, 10:26
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Też jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi. Seks też I jak zaczyna być nudno w sypialni, to trzeba troszkę podgrzać atmosferę. Ostatnio kupiłam na sensile.eu kilka niegrzecznych zabawek nawet takich o których kiedyś bym nawet nie pomyślała. A jednak przekonałam się do seksu analnego i mam też gadżety do niego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-09-2015, 12:34
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Cytat:
Napisał kama66
Nie zgadzam się z tym, że psują dodają większej pikanterii i one dodają większego błysku w życiu intymnym i łóżkowym. Po prostu to jest taka rzecz konieczna do tego by cały czas wzniecać na nowo ogień bez tego będzie słabo i nuda może opanować związek.


Dokładnie to chciałam napisać! Trzeba próbować nowych rzeczy i od czasy do czasu trochę zaszaleć żeby nie popaść w monotonię i nudę.
Jest mnóstwo sklepów oferujących różnego rodzaju gadżety i akcesoria, nawet w internecie - jeśli ktos się wstydzi to to jest najlepsza opcja, wejść na stronę wybrać co nas interesuje i zamówić. Paczki są bardzo dyskretne, nikt się nie domyśli co jest w środku. Ja osobiście wypróbowałam już kilka takich sklepów, najbaerdziej jednak moje oczekiwania spełnia nowedoznania.com.pl
Dosyć często korzystam i bardzo sobie chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-11-2015, 12:23
MigotkaJulia's Avatar
MigotkaJulia MigotkaJulia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

Przed zakupem obowiązkowo porozmawiaj ze swoim facetem czy mu to pasuje i czy by czasem nie chciał jeszcze czegoś (taniej przesyłka wyjdzie)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-12-2015, 08:52
Bellatrix Bellatrix is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 43
Domyślnie

Myślę, że jeżeli jesteście otwarci na nowe doznania i wzajemną satysfakcję świetnym prezentem pod choinkę będzie taki zestaw: http://swiaterosa.pl/zestawy-prezent...-gift-set.html Na pewno pobudzi on Waszą wyobraźnię i was zbliży do siebie. Myślę, że mąż też nie miałby nic przeciwko temu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.