kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-11-2017, 22:03
tarosmak tarosmak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-11-2017, 12:04
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą wody na wodorową. Słyszeliście o niej? Może już piliście? Na stronie wodah2.com wyczytałam, że jej właściwości świetnie wpływają na pracę organizmu. Odkwaszają mięśnie po treningu i regulują metabolizm. Aby z niej korzystać potrzebny jest generator, który zamówić można na tej samej stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-11-2017, 12:07
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

U mnie jest bardzo twarda woda. Głównie dlatego muszę regularnie dzwonić po serwis do pralki bo ciągle jest zakamieniona. Dobrze, że odkryłam specjalistów: http://pomoc-agd-krakow.pl/. Jeżeli mieszkacie w Krakowie lub okolicach to gwarantuję, że będzie to najlepszy możliwy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-11-2017, 11:16
MangoJam MangoJam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 6
Domyślnie

lucy, to są dobre porady. Usuwanie kamienia powinno odbywać się naturalnie, bez sztucznej chemii. Ale co z tego, skoro akurat w czajniku ten kamień przeszkadza najmniej. Po pierwsze i tak potrzebujemy minerałów a kamień to właśnie minerały. Po drugie dlatego, że czajnik to najtańsze agd w domu, jak się zepsuje od kamienia to nie będzie żałoby. wodę zmiękczać się powinno z uwagi na piec, podłogówkę, zmywarkę, boiler itp. No i ze względu na siebie - różnica jest wyczuwalna np. w kąpieli albo na praniu. Proszę zobaczyć, w wodzie pitnej mineraly to jest zaleta, robi się już nawet osmozy takie, które przepuszczą część z nich: https://www.zestudni.pl/blog/odwroco...-profine-zero/

kinnia, ja słyszę od żony codziennie. nie jest potrzebny generator tylko odpowiedni wkład do osmozy...

ami dudek, dobry specjalista to podstawa, ale przy takiej wodzie zmiękczacz wyjdzie cię po prostu taniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-12-2017, 08:32
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

A ja piję kranówkę, mam to szczęście że mieszkam w Warszawie a tu po modernizacji wodociągów warszawskich woda jest bardzo dobra, była badana w niezależnych laboratoriach i okazało się że jest tak samo czysta jak ta w baniakach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-02-2018, 08:37
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Piję dużo wody bo odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne, czytałam że kiedy pije się za mało wody https://www.darnatury.pl/blog/articl...-w-organizmie- mogą nawet wystąpić bóle głowy, a to mi się ostatnio zdarzało dlatego się teraz pilnuję i staram pić jak najwięcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-02-2018, 08:49
Marusia85 Mężczyzna Marusia85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam twardą wodę i nie wiem jak sobie z tym poradzić :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-06-2018, 09:31
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

W większych miastach woda z kranu jest w pełni bezpieczna, w mniejszych i na wsi już niekoniecznie, a przynajmniej ja nie mam do niej zaufania. Na co dzień wolę pić wodę z butelki. Dla oszczędności można ją zamówić w sieci, m.in. na http://iwoniczanka.pl - jest w szklanych butelkach, oczywiście zwrotnych, więc dbamy przy okazji o środowisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.