kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-10-2022, 13:56
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie renault elektryk

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://dyszkiewicz.dacia.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-11-2022, 17:27
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

O ile biorę pod uwagę pozyskanie samochodu elektrycznego tak raczej nie będzie to Renault a Volkswagen. Auta popularnej, niemieckiej marki są bowiem objęte bardzo korzystnym finansowaniem, określanym jako "leasing jak abonament". Dowiedziałam się o tym ze strony https://finanse.wp.pl/nowy-volkswage...3358199695936a , skorzystałam też z wirtualnego kalkulatora rat i naprawdę są one zaskakująco niskie, ponieważ zawierają wyłącznie przewidywaną utratę wartości użytkowanego przez klienta pojazdu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-01-2023, 20:36
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Renault to dobra marka, sama od kilku lat jeżdżę ich elektrykiem i muszę powiedzieć, że nie narzekam. Autko może i nie jest duże, ale za to bardzo przestronne i wygodne. Samochód wygląda też całkiem elegancko, chociaż oczywiście największym plusem jest to, że nie muszę martwić się o paliwo. Swojego elektryka wzięłam w leasing z dużą zniżką, ale z tego co się orientuję, to na pewno wciąż dostępne są podobne programy dotacji. Na przykład na stronie https://mauto.pl/moj-elektryk macie informację o możliwości zdobycia dofinansowania. Samochody elektryczne to przyszłość, więc warto rozważyć taką opcję już teraz. Trzeba rzec jasna pamiętać o ograniczeniach związanych z zasięgiem, ale wydaje mi się, że tego typu niedogodności również zostaną w przyszłości usunięte.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-01-2023, 09:28
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 528
Domyślnie

Jak się auto zepsuje to trzeba lawetę wzywać. Czasem po prostu innego wyjścia nie ma. Mi ostatnio pomagała auto laweta Poznań i okolice: http://lawety.w.poznaniu.pl/ . Polecam ich usługi gdybyście mieli problemy ze swoim autem w Poznaniu oraz okolicach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2024, 11:59
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

myślę o zakupie takiego auta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-04-2024, 13:52
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Faktycznie samochody elektryczne są coraz bardziej popularne, mniejszy problem jest też z dostępnością ładowarek. Słyszałam już o Lenergizee, czyli ładowarkach dostępnych jako wallbox z mocą ładowania 11kW i 22kW ale jest też wersja wolnostojąca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-04-2024, 18:50
Tffoj5f55 Tffoj5f55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2024
Posty: 4
Domyślnie

jak wygląda taki przegląd?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-04-2024, 14:02
Jadwiga3000's Avatar
Jadwiga3000 Jadwiga3000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 204
Domyślnie

Co za doskonałe tutaj rzeczy dajecie. Jak dla mnie to jest naprawdę doskonała sprawa jak dla mnie. Takie rzeczy to jest doskonała sprawa.
______________________________
Pisanie prac inżynierskich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary Wczoraj, 07:53
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 290
Domyślnie

Fajnie jest, że teraz jest duży wybór aut i że można zdecydować się na przyklad na przyciemnianie szyb samochodowych co pozwala bardziej komfortowo jezdzic
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.