kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-11-2020, 23:16
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie Naturalne kosmetyki

Jakich naturalnych kosmetyków używacie? Znacie te kosmetyki https://www.gobli.pl/nanoil-c4309 ? Trafiłam na nie dzisiaj szukając kosmetyków dla siebie, bo wszystkie moje zapasy powoli się kończą. Pielęgnacja olejami od jakiegoś czasu bardzo mnie interesuje i chciałabym ją przetestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-11-2020, 23:18
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Oleje Nanoil nie należą do tanich ale zdecydowanie są warte swojej ceny! Zobacz sobie ich skład. Są naturalne, nierafinowanie i tłoczone na zimno. Myślę, że bedziesz z nich zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-11-2020, 23:19
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Kupuj i się nie zastanawiaj Te oleje są bardzo dobre jakosciowo i myślę że bedziesz z nich zadowolona. Ciemna buteleczka przedłuża trwałość oleju. Mnie też cena trochę przeraziła na początku, ale uważam, że mimo wszystko oleje są warte tej ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-11-2020, 23:36
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Też polecam te oleje! Są bardzo skuteczne w pielęgnacji skóry. Na początku warto dodawać kilka kropel do kremu lub maseczek żeby wzmocnić ich działanie. Oleje Nanoil nie są tanie, ale koszty się rozkładają bo na pielęgnację twarzy nie idzie dużo tego oleju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-11-2020, 07:59
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja mam zamiar kupić sobie te oleje. Jestem ich bardzo ciekawa. Słyszałam, że Gobli ma bardzo fajne kosmetyki różnych marek i wiele kobiet je chwali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-11-2020, 11:23
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Też polecam te oleje. Myślę, że będziesz zadowolona. Naprawdę warto olejować twarz i włosy. U mnie się to sprawdza rewelacyjnie. Widać ogromną różnicę w stanie mojej cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-11-2020, 11:24
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja uważam, ze warto stosować oleje Nanoil. Nie są tanie, ale marka zadbała o to żeby oleje miały świetny skład i pozytywny wpływ na cerę. Ciemna buteleczka faktycznie wydłuza przydatność olejów. Ja kiedyś kupowałam byle jakie oleje na wyprzedażach i byłam zła że nie ma efektów. Teraz bardzo rozważnie dobieram kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-12-2020, 18:05
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Myślę, że tutaj https://www.chatkaekoludka.pl jest naprawdę ciekawe miejsce na zakupy. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, poczytać o kosmetykach, które oferują i przede wszystkim kupić takie produkty, które będą spełniać nasze potrzeby. Wiadomo, że każdy ma inną cerę czy inne włosy. Borykamy się również z innymi problemami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-12-2020, 16:53
deszczowy deszczowy is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 69
Domyślnie

Kosmetyki z olejkiem konopnym stąd - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 są bardzo fajne jeśli ktoś potrzebuje dobrego nawilżenia. Więc takie mogę polecić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-12-2020, 12:12
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Ja uwielbiam wszystkie kosmetyki, które w swoim składzie mają olejek z drzewa sandałowego.. Przeczytajcie sobie: drzewo sandałowe działanie Ponadto, jak dla mnie jego zapach jest przepiękny! Szukam właśnie perfum z taką nutą zapachową
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.