kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-06-2015, 10:20
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie Motywacja w pracy

Witam. Jakie znacie sposoby motywowania pracownika do bardziej efektywnej pracy ? Szukałam po necie różnych artykułów i moją uwagę przykuł http://manager24h.pl/motywowanie-pracownikow Gdzie w ścisły sposób jest opisanie w jaki sposób należy to robić. Co o tym sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-06-2017, 14:42
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Zauważyłam, że u wielu ludzi występuje lęk przed porażką, który skutecznie demotywuje on do działania. Boimy się m.in. krytyki lub drwiny ze strony innych, a często pojawiają się u nam myśli pt. „Nie będę próbował, bo jeśli mi się nie uda, ludzie pomyślą, że jestem głupi” bądź „Jeśli mi się nie uda, to sam o sobie pomyślę, że jestem ciamajda”. Warto pracować nad tym, by zniwelować taką postawę i rozbudzić w sobie odwagę, by sięgnąć po sukces. Pomocne są tu proste treningi motywacyjne: http://www.projektgamma.pl/strefa-wi...-przed-porazka . Bardzo je polecam każdemu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-06-2017, 15:22
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

To faktycznie duży problem u wielu osób. W pracy najczęściej po prostu jesteśmy niedoceniani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-09-2017, 16:04
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Każdy , czy to pracownik czy szef zastanawia się jak więcej zarabiać. A chyba zarabianie może okazać się największą motywacją dla pracownika. Nie zawsze mozesz mieć wiedzę na temat motywowania dlatego blogi o motywacji dostępne w internecie powinny Ci pomóc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-11-2017, 22:22
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Myślę, że każdego z nas co innego motywuje i wszystko zależy od tego co chcemy też osiągnąć. Jeżeli chodzi o mnie to nie mogłam jakoś długo w sobie znaleźć źródeł motywacji. Dopiero gdy trafiłam na tego bloga jak osiągnąć sukces w życiu- wszystko się zmieniło. Polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-07-2018, 03:16
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Od roku bardzo interesuje się sposobami motywacji pracowników. Prowadzę biznes i w pewnym momencie zauważyłam, że moi pracownicy pracują coraz wolniej i w pracy są bez życia. Obawiając się masowych zwolnień postanowiłam spróbować ich jakoś zmotywować do pracy i docenić ich. Zdecydowałam się na wprowadzenie benefitów pracowniczych a po przeczytaniu tego artykułu https://www.nais.pl/wellness-i-pasja...prace-w-pracy/ zaczęłam rozważać utworzenie strefy relaksu w biurze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-08-2018, 15:02
PaulaKornik PaulaKornik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 23
Domyślnie

Dużo na ten temat można przeczytać na popularnym forum motywacyjnym >> http://jaksiezmotywowac.pl . NA pewno znajdziesz coś na temat motywacji do pracy i w pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-08-2018, 11:08
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Jak komuś zaczyna brakować motywacji do pracy to jest źle. Najlepiej może pomyśleć o odpoczynku? W innym przypadku może dojść do wypalenia zawodowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-09-2018, 09:01
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Dzisiaj mozna bardzo wygodnie prowadzic swoj biznes dzieki specjalnym programom. Wiem, ze tutaj https://pl.linkedin.com/company/itmagination mozna takie sobie zamowic. Takie dostosowane do naszych potrzeb usprawnia firme.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-09-2018, 11:10
emilkaczma emilkaczma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domyślnie Motywacja

Dla mnie najważniejsi są ludzie w pracy i atmosfera. Jeżeli każdego dnia masz ochotę uciec ze swojego miejsca pracy i to z powodu stresu jaki wywołują współpracownicy to nie ma co w to brnąć. Przecież życie nie może być męczarnią na własne życzenie... Starajmy się być elastyczni i nie bójmy się zmian!

A trochę z innej "beczki", co myślicie o takichtradycjach?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.