kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-03-2018, 12:53
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Myślę, że nowoczesne płyty tarasowe są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy, żeby to wszystko dobrze wyglądało i było solidne. To zresztą chyba najchętniej wybierana opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-04-2018, 21:16
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Warto na taras kupić też porządny parasol - https://gardenspace.pl/duze-parasole-ogrodowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-05-2018, 16:27
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest np kostka brukowa, która jest niedroga i szybko się ją kładzie. Coś takiego możesz znaleźć u nich http://www.betor.pl/kostka-brukowa/ Jeżeli chodzi o drewno, to kilka razy przewyższa koszt kostki brukowej, także na kostce możesz sporo zaoszczędzić a i tak będzie ładnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-05-2018, 15:28
ptbborkowski Mężczyzna ptbborkowski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

W okolicy Poznania mogę polecić firmę Borkowskiego http://ptbborkowski.pl. Zajmują się działalnościami powiązanymi z budową nawierchni brukowych. Błyskawicznie i bezbłędnie skonstruowali kostkę brukową przed moim apartamentem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-07-2018, 11:23
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jezeli chodzi o taras to firma brukarstwo mikołów może położyc wokoło tarasu ładną kostkę brukową. Mi również by sie przydalo takie brukarstwo Mikołów jednak ze względu na teren przed domem, a brukarstwo mikołów jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ wylewka nigdy mi sie jakoś specjalnie nie podobała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-07-2018, 17:32
Vincenol Vincenol is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 6
Domyślnie

Fajna stronka, będę tam często zaglądał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 31-07-2018, 07:25
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Taras z drewna egzotycznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 31-07-2018, 13:37
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Myślę, że można do nich jak najbardziej zaliczyć taras betonowy pokryty piękną płytą tarasową jak na przykład propozycje od Pozbruk w zakresie linii Presstone. My zdecydowaliśmy się na model Łupek Śnieżny i jak najbardziej polecam bo efekt jest genialny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-08-2018, 12:51
saint saint is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 24
Domyślnie

Zrobienie tarasu to nie sa zarty wiec trzeba z czyms takim zglosic sie do profesjonalistow. Sama na szczescie mam kilku znajomych dzialajacych w branzy budowlanej wiec moglam liczyc na troche nizsze ceny. Podloga jest zrobiona oczywscie na legarach, a na nich zamontowana specjalna plyta hydro czy cos takiego. Na niej polozone sa plytki przypominajace swoim wygladem drewno .. bardzo dobrze sie to prezentuje. Dodatkowo na scianach jest zamontowany kamien naturalny kupiony w tym sklepie - https://www.stonemaster.pl/oferta/kamien-na-taras/ Calosc prezentuje sie naprawde oblednie. To co mozna zobaczyc na wizualizacjach to jedno ale w rzeczywistosci wyglada to jeszcze lepiej. Taki wystroj przetrwa z pewnoscia probe czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-08-2018, 20:08
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Ja jestem zdecydowanie za wyborem płytek tarasowych. Szeroki wybór modeli znajdziesz w ofercie Pozbruk i zdecydowanie mogę Ci polecić jeżeli szukasz rzeczywiście pięknych i jednocześnie trwałych rozwiązań na długie lata (szczególnie zwróć uwagę na całą linię Presstone).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.