kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-06-2014, 10:43
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Sportowe buty - gdzie kupić?

Gdzie można kupić sportowe buty o takim typowo dziewczęcym designie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-06-2014, 14:36
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Jeśli szukasz czegoś ciekawego w dobrej cenie, to koniecznie zajrzyj tutaj: buty sportowe – przeceny
Jest tam naprawdę duży dział z butami sportowymi dla kobiet, z podziałem na buty przeznaczone do biegania, do koszykówki czy też trekkingowe.
Już regularne ceny są niezłe, a teraz mają sporo modeli przecenionych, więc tym bardziej warto tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-06-2014, 10:30
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

A może poszukasz takich butów na jakichś portalach ogłoszeniowych? Ja często kupuję buty na sprzedajemy.pl i tablicy.pl Dzięki temu udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy. A moje szpilki są o wiele ładniejsze niż te znalezione w Deichmannie lub CCC.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-06-2014, 18:20
Dalia83 Dalia83 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 9
Unhappy

ostatnio widziałam u siebie w Decatlonie spore wyprzedaże, chyba wystarczy wejść do sklepu ze sportową odzieżą, dla dziewczyn raczej nie ma problemu ponieważ jest duży wybór fasonów. chociaż to może być czasem problem

____________________
W tym sęk-nie obiecujemy http://ogrodjana.blog.se a jenak!

Ostatnio edytowane przez Dalia83 : 22-09-2014 o 13:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-08-2014, 22:52
MajkaKa's Avatar
MajkaKa MajkaKa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli chodzi o sportowe rzeczy to w Warszawie polecam SportsDirect, mają świetne rzeczy i duży wybór w dobrych cenach. Poza tym jeszcze Decathlon. To moje dwa ulubione sklepy
__________________
"Ja bym chciała być prostsza i żeby mnie to wszystko tak nie kosztowało. Żeby życie mnie tak nie bolało."
- Peszek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-10-2014, 12:13
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja takie rzeczy mierzę zazwyczaj w zwykłych sklepach sportowych, a potem szukam ich taniej w sieci. Zawsze wychodzę na tym dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-10-2014, 14:11
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Reebook, Nike itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-05-2015, 11:48
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wszystko zależy do czego chcesz te buty, bo jak do biegania to warto też już wcześniej poczytać o takim urządzeniu http://www.mediwel.pl/urzadzenie-do-...cznej-flabelos
Ono ma wiele zastosowań ale w sporcie szczególnie się przydaje bo na przykład gdy przetrenuje się stawy to ono świetnie pozwala poprawić krążenie krwi w żyłach, a co za tym idzie zwiększy się ilość płynu stawowego i będzie mniejsze prawdopodobieństwo doznania kontuzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-05-2015, 12:03
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

W Decathlonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-12-2015, 10:41
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Od lat noszę tylko i wyłącznie obuwie sportowe. No może kilka razy w roku nałożę jakieś botki, ale generalnie na co dzień nosze adidasy Wiele osób uważa, że adidasy są męskimi butami, ale ja kompletnie się z tym nie zgadzam. Można wyglądać bardzo kobieco w fajnych adidasach i dresie, ale trzeba umieć odpowiednio je dobrać. Mam bardzo dużo butów sportowych, bo większość z nich kupuje po cenach promocyjnych w sklepie http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_mar...star-7084.html . Ten sklep wyróżnia się ogromną ofertą (nie widziałam tak dużej oferty w innym sklepie), a także niskimi cenami i bardzo dużą ilością promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.