kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-08-2017, 08:39
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Oświetlenie do ogrodu

Najlepiej wybrać solarne czy jednak normalne, elektryczne?
Jakie oświetlenie sprawdzi się w ogrodzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-08-2017, 14:38
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Ja bym postawiła na solarne - wtedy nie masz dodatkowych kosztów za prąd.
A czytałam tutaj https://www.budujesz.pl/wiadomosc/os...najlepsze/715/ że z powodzeniem da się znaleźć takie oświetlenie, które nada się do całego ogrodu.
Myślę, że warto sobie tam przejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-09-2017, 10:52
playskin playskin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 42
Domyślnie

dobra sprawa takie oświetlenie
browse this site
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-07-2018, 06:54
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Thumbs up sterowanie oświetleniem

Też pewnie postawiłabym na lampy solarne, zaoszczędzisz na prądzie Ja mam duży ogród to postawiłam również na ledy i na sterowanie oświetleniem.Wygląda olśniewająco To trochę jak oświetlenie uliczne, tylko ustawiasz sobie jak chcesz. Jeśli byłbyś zainteresowany takim czymś to profesjonalnie nazywa się to systemy sterowania oświetleniem http://rabbit.pl/ - na tej stronie znajdziesz więcej informacji na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-07-2018, 18:38
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

A czy sprawdzaliście może na stronie https://ledart.net.pl/pl/oswietlenie-zewnetrzne ? Ja kupowałam u nich lampy do swojego ogrodu i szczerze mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z osiągniętego efektu, a to wszystko w przyzwoitej cenie. Wydaje mi się, że warto sobie rzucić tam okiem, jeśli nie widzieliście wcześniej tej strony. Mam nadzieję, że wpis będzie dla Was pomocny i skorzystacie z niego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-08-2018, 03:55
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Wiesz co zanim zdecydujesz się na zakup warto trochę dokładniej sprawdzić jak to wszystko wygląda w zakresie nowoczesnych aranżacji ogrodów oraz doboru oświetlenia. Na pewno miejscem które powinnaś sprawdzić jest portal http://pomyslynadom.info/ w którym możesz znaleźć mnóstwo porad jak odpowiednio zabrać się za swój ogród i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, gdzie będziecie z rodziną i przyjaciółmi spędzali swój wolny czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-08-2018, 12:20
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Moim zdaniem warto zainwestować w porządne lampy, bo one wtedy będą służyły na dłużej. Ja pamiętam, jak kupiłam w markecie lampy elewacyjne i po jednym sezonie zaczęły rdzewieć. Musiałam je wtedy wymienić na jakieś lepsze jakościowo. Znalazłam takie w firmie Joniec, bardzo ładne i solidnie wykonane z aluminium. Mam już je trzeci sezon i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Ostatnio edytowane przez danka08 : 10-09-2018 o 19:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-08-2018, 11:17
superman Mężczyzna superman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 24
Domyślnie

Również uważam, że jednak lepiej kupić porządną lampę lub oprawę, która będzie miała dobrą efektywność świetlną i trwałość. U mnie w ogrodzie pojawiła się lampa parkowa led round 60W 4000K IP65, do której przekonały mnie pozytywne opinie o tym produkcie. Muszę przyznać, że była to dobra decyzja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-08-2018, 12:56
witka witka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 25
Domyślnie

To ogrodu chyba najlepsze są lampy solarne. My mamy kilka i u nas świetnie się spisują i pięknie wyglądają i oświetlają ogród
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-08-2018, 21:32
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Bez wątpienia odpowiednie oświetlenie w ogrodzie jest bardzo ważnym elementem. Moim zdaniem szukając odpowiednich lamp, na pewno warto odwiedzić sklep szykownydom.com . Znajdziemy tam bowiem wiele ciekawych propozycji do ogrodu, a co więcej nie musimy tutaj obawiać się o zbyt wygórowane ceny, czy też długi czas wysyłki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.