kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 08-08-2019, 11:58
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko no i jakie macie warunki. Ja małe mieszkanie to odradzam psa czy kota. Lepszy będzie np królik czy świnka morska. Gryzonie są słodkie i milutkie. Jesli obawiacie się przykrego zapachu to polecam kupić żwirek dla królika który doskonale wchłania wilgoć i redukuje brzydki zapach. Dostaniecie go w internetowym sklepie Cziko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-08-2019, 12:00
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

My mamy w domu 2 psy. Najważniejsze jest to by odpowiednio zadbać o takie zwierze. Ja moim psom podaje od mniej więcej pół roku karmy Barf Original z firmy Primex. Super skład ( czyste mięso bez żadnej chemii itd). Jest sprzedawane w opakowaniach po 1 kg, w gabinetach weterynaryjnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 08-08-2019, 13:01
JakubBert Mężczyzna JakubBert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Dzieciom to chyba najlepiej kupić psa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 16-08-2019, 10:45
Agata4 Agata4 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 31
Domyślnie

Wydaje mi się, że posiadając takie zwierzę domowe, należy zatroszczyć się o jego odpowiednio wyprawkę. Ostatnio na stronie https://terdeals.com/pl/sklep/471/max-and-mrau widziałam ciekawe kupony rabatowe, do sklepu, w którym dostaniecie wszystko dla swoich czworonożnych przyjaciół. Wydaje mi się, że warto tam zerknąć, bo może znajdziecie jakiś ciekawy kod.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 17-08-2019, 07:16
Kala88 Kala88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Myślenice
Posty: 4
Domyślnie

Pies w domu to niesamowita sprawa, od razu wprowadza ogrom miłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-08-2019, 11:19
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

figa mogę się podpisać obiema rękoma pod tym co napisałaś Tu macie namiar na ich stronkę https://barf.pl/. Bardzo rozbudowana oferta, konkurencyjne ceny, najlepsza jakość no i te efekty - widoczne gołym okiem już po kilku tygodniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 29-09-2019, 20:51
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

Nie wiem, czy diety weterynaryjne to najlepszy pomysł, ale widziałam na tej stronie też tabletki uspokajające dla kota - a to już trochę lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 08-10-2019, 20:38
Dodi Dodi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 81
Domyślnie

Moja córka od dawna marzyła o psie. Zwierzak to świetna sprawa, ale na poczatku trzeba uświadomić dziecko, że to nie jest zabawka i trzeba się pieskiem zająć, po długich przygotowaniach spełniłam marzenie córki. Psiak jest cudowny, ale trzeba pamiętać, że jest to duży obowiązek i dziecko nie jest w stanie wszystiego dopilnować same. Pomagam jej dopilnować naszego Hapsika. Uczę ją dbać o niego, regularnie jeździmy do weterynarza. Od jakiegoś czasu psinka potrzebowała dodatkowej pomocy ponieważ miał suchy nosek, razem z córką samrujemy go maścią www.napsaurok.eu i widizmy znaczną poprawę, a w dodatku piesek jest szczęśliwszy <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-10-2019, 08:15
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak chodzi o zwierze dla dziecka to dobrze to przemyśl ja mojemu synowi psa kupiłam jak dopiero skończył 13 lat aby nauczył się odpowiedzialności. Na stronie https://www.zwierzakowo.pl/ Znalazłam wiele dobrych produktów które mogą Ci sie przydać jeżeli się zdecydujesz na taki zakup.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 11-10-2019, 13:56
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Przeczytałam ostatnio ogłoszenie, że ktoś chciał się pozbyć szczeniaka,ze względu na to, że dzieci karmiły psa czekoladą, a to przecież niezdrowe. Ręce mi opadły. Faktycznie tacy dorośli nieodpowiedzialni nie powinni narażać psa na własne niemądre zachowania. Niech lepiej kupią pluszaka. Pozostali niech się nie obawiają, jeśli tylko podejdą do tematu z odpowiedzialnością. No i dobrą karmę dla psa wybierzcie, może tutaj https://zooapteka.pl/kategoria-produktu/dla-psa/karma/ Oferują tu dobre, zbilansowane karmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.