kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 26-03-2018, 13:09
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

To wszystko zależy jakie zakupy, bo jeśli chodzi np. o ubrania, a w szczególności ubrania dla dzieci to robię je tylko i wyłącznie przez internet. Głównie ze względu na oszczędność czasu oraz większy wybór. Mam nawet już swój ulubiony sklep, gdzie wiem, że jakość odzieży jest naprawdę wysoka. Chodzi mi o https://malani.pl/ ,jeśli szukacie czegoś dla swoich dzieci to koniecznie zajrzyjcie sobie na ich stronkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 26-03-2018, 17:06
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Dla mnie zakupy w internecie to naprawdę świetna sprawa. Można tutaj kupić wszystko. Ostatnio fachowcom zabrakło opasek kablowych i znalazłam świetną ofertę tutaj https://dlaelektrykow.pl/184-opaski-kablowe . Fachowcy stwierdzili, że te sprawdzą się idealnie w pracy. Także je teraz zamówię. Tak myślę jeszcze nad oświetlenie led, bo zauważyłam ciekawą ofertę... Ale to potem dojdę do tego punktu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 29-03-2018, 22:08
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

nie wszystko można kupić online, ale internet bardzo się przydaje. Bardzo długo ostatnio szukałam xarelto 20 i udało mi się znaleźć ten lek przez stronę KtoMaLek.pl. Jak jeszcze nie znacie, to sobie koniecznie sprawdzić. DZięki niej możecie znaleźć lek a najbliższej aptece i go zarerwoać. Zwykle po paru minutach otrzymujecie potwierdzenie i możecie go odebrać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 30-03-2018, 21:03
merok merok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 5
Domyślnie

Często da się znaleźć coś w dobrej cenie w takich sklepach.
__________________
http://www.navona.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 08-04-2018, 18:08
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja też często kupuję przez internet. Ostatnio kupiłam mężowi coś ze strony https://swiat-doznan.pl/ . Myślę, że nie nie weszłabym do takiego sklepu stacjonarnego, miałabym wrażenie, że wszyscy na mnie patrzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-04-2018, 11:20
jolajolanta jolajolanta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 49
Domyślnie

mnie ciekawi w temacie zakupów online czy za komentarze na allegro można jakoś odpowiadać prawnie ? Czy możemy obrażać ludzi do woli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 17-04-2018, 12:07
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Zakupy

Ja jestem zwolenniczką zakupów dokonywanych drogą online, ale dochodziłam do tego pogląd dosyć okrężną i nie zawsze jednoznaczą drogą. Przede wszystkim kiedyś sądziła, że zakupy internetowe tak naprawdę mają charakter przemijającej mody. W końcu obecnie panuje swego rodzaju "trendomania" , w ramach której regularnie zmieniają się obowiązujące gusta i guściki. Ja stałam w każdym razie na stanowisku, że nie można na siłę zmieniać obowiązujących reguł, i skoro przez lata sklepy stacjonarne się sprawdzały to nie należy porzucać ich na rzecz wątpliwej jakości sklepów dostępnych online. Dopiero teraz zrozumiałam, w jak wielkim byłam błędzie. Dwa lata temu podczas "black friday" siostra uświadomiła mi, że w necie można liczyć na ogromne promocje, sięgające kilkudziesięciu procent, podczas gdy w tradycyjnych sklepach nie ma szans, obniżki są najwyżej kilkunastoprocentowe. W ciągu tych dwóch lat nie bałam się zamawiać różnych produktów, ostatnio nawet zdarzyło mi się zamówić kosmetyki - https://www.naturativ.pl/sklep/k-2-c...masla-mgielki/, konkretnie mgiełkę, która zawiera odżywczy i kojący sok z aloesu oraz olej arganowy o właściwościach anti aging
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 17-04-2018, 16:00
dybciowa dybciowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

Ja od niedawna wszystkie zakupy odzieżowe robię przez internet. Jest to dla mnie znacznie wygodniejsze, niż chodzenie godzinami po zatłoczonych galeriach... Moim ulubionym sklepem online jest Dybcia.pl, gdzie jest nawet przepiękna bielizna koronkowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 20-04-2018, 06:06
imad imad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Zakupy w sieci to naprawdę świetna sprawa! Już wiele razy zdarzyło się mi, że robiąc to w ten sposób udało mi się dorwać solidny sprzęt w rozsądnej cenie. Dzięki temu nie było dla mnie problemem zaopatrzenie się w fajnej jakości lutownice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 24-04-2018, 23:07
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Ja ostatnio bardzo często robię zakupy online, szczególnie jeśli chodzi o ubrania. Niedawno trafiłam na bardzo fajny sklep mybaze, w którym kupiłam trochę rzeczy dla siebie i kilka par sodni dla swojego męża . Powiem wam, że ubrania są na prawdę świetnej jakości, a do tego wcale nie były drogie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.